کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-11-04 ساعت 16:38)viilll نوشته:  سلام
من همه فرم ها را پر کردم اما آخرین فورم که دکمه ارسال رو زدم صفحه بعدی لود نشد و نمیدانم صفحه ارسال شده یا نه. یعنی نمیدانم ثبت نام من کامل شده یا نه.
ار کجا باید بفهمم که ثبت نام انجام شده یا نه؟
میترسم دوباره ثبت نام کنم و قبلی هم ارسال شده باشه و از قرعه کشی حذف بشم.
دوستان وقتی نمانده . لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

سلام

دوست عزیز ثبت نام شما در صورتی کامل محسوب می شود که صفحه کامفرمیشن نامبر لود شده و برای شما شماره اختصاص یابد.اگر این صفحه لود نشده باشد ثبت نام انجام نشده.امیدوارم مجدد ثبت نام کرده باشید.

(2011-11-04 ساعت 14:52)mhg777 نوشته:  سلام من همه صفحات را پر كردم ولي در مرحله اخر صفحه كانفرمشن نامبر كه اومد اينترنت قطع شد نتونستم شماره رو بگيرم بايد از اول ثبت نام كنم يا نه شماره رو چطور بگيرم

سلام.

دوست عزیز اگر شماره کافرمیشن برای شما لود شد یعنی ثبت نام شما تکمیل شده و دیگه نباید ثبت نام کنید.الان که دیگه زمان ثبت نام به پایان رسیده، اگر مجدد ثبت نام نکردید صبر کنید شاید زمان اعلام نتایج راهکاری برای بازیابی شمارتون باشه، کما اینکه 2012 هم تعدادی از دوستان تونستن این شماره رو از KCC بازیابی کنند.

راستی اگر کانکشن شما قطع بشه، قاعدتا نباید صفحه اکسپلورر بسته شه یا آفلاین بشه و روی همان صفحه خواهد ماند.حالا نمی دونم چه اتفاقی برای سیستم شما افتاده.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number) - توسط dr4mir - 2011-11-09 ساعت 18:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان