کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور های اروپایی
Exclamation 
سلام!
خوب من 17 سالمه الان سال سوم دبیرستان هستم و می خوام تابستون سال آینده (یعنی برای پیش دانشگاهی) از ایران برم به یک کشور اروپایی یا آمریکا و تا اونجایی که متوجه شدم می تونم برای A-Level اقدام کنم , ولی می خواستم یکم کمک از شما دوستان بگیرم.
شرایط من : رشتم ریاضی هستش و سال دوم رو با معدل 19/2 گذروندم , تو دبیرستان سلام تحصیل می کنم , سال قبل در مرحله اول امپیاد کامپیوتر پذیرفته شدم , امسال هم دارم برای مدال توی المپیاد شیمی می خونم , از مجتمع فنی تهران مدرک گذروندن دوره ی طراحی بازی های کامپیوتری رو دارم , مقام های ورزشی هم که فکر کنم ربطی نداره :دی ولی در هر حال توی مسابقات تنیس روی میز منطقه 2 یک مدال نقره و یک مدال برنز تیمی دارم , زبان هم از 3 سالگی معلم خصوصی داشتم ولی هنوز امتحان ielts یا toefl رو شرکت نکردم , رشته ی مورد علاقم رو هنوز دقیق نمی دونم ولی به فیزیک آکوستیک , معماری و Game Designing بیشتر فکر می کنم.و همچنین 8 سال هست که گیتار میزنم (اینم ربطی نداشت فک کنم :دی)
در مورد معافیت سربازی رو هم دقیق نمی دونم چون من تک فرزندم و پدرم بالای 60 ساله ولی شنیدم که قانونا داره عوض میشه
بحرحال لطف کنید یه راهنمایی در مورد اینکه کدوم کشور برای من بهتره و از چه طریقی اقدام کنم که زود جواب بگیرم
ببخشید زیاد حرف زدم می خواستم راحت تر بتونید راهنماییم کنید , پیشاپیش ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، msar

پیام‌های این موضوع
کمک سریع و نیاز ! - توسط Sohrab Iwis - 2010-01-13 ساعت 23:46
RE: کمک سریع و نیاز ! - توسط یه مهاجر - 2010-01-13 ساعت 23:51
RE: کمک سریع و نیاز ! - توسط rrppjj - 2012-04-17 ساعت 06:42
کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط Alavans - 2011-11-27 ساعت 15:43
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط ParsTrader - 2011-11-28 ساعت 03:06
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط Alavans - 2011-11-29 ساعت 00:04
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط nasim_m1985 - 2011-11-29 ساعت 04:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان