کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور های اروپایی
با سلام

من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم پاییز سال 2012 برای رشته مدیریت مهمان نوازی در دانشگاههای کانادا و آمریکا اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون ددلاین دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه امتحانات فاینال دانشگام شروع می شه. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. شنیدم برای لیسانس ویزا نمی دن؟ این واقعا درسته؟
معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش

1-اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم ترجیحا می خوام دانشگاهایی رو انتخاب کنم که کرس-بیسد باشه و تز نداشته باشه . آیا دانشگاهایی هستند که این رشته رو کرس-بیسد ارائه بدن؟

2- من جی.آر.ای ندارم.آیا برای فوق باید حتما جی.آر.ای داشته باشم؟ آیا دانشگاهایی هستند که جی.آر.ای نخوان؟ 3- برای مهاجرت به کانادا بعد از اتمام تحصیل لیسانس رو داشته باشم بهتره از لحاظ امتیاز یا فوق لیسانس؟ اقدام میکنن ؟ با توجه به شرایط من شما چه پیشنهادی میدید؟

Aagar baraye Lisans natoonam visa begiram pishnahad mikonid baraye foghe lisanse reshteye khodam paziresh begiram badaz akhze visa taghire reshte bedam?

Ba in sharayeti ke man daram mitunam az US / Canada pazireh begiram va bad visa begiram؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
کمک سریع و نیاز ! - توسط Sohrab Iwis - 2010-01-13 ساعت 23:46
RE: کمک سریع و نیاز ! - توسط یه مهاجر - 2010-01-13 ساعت 23:51
RE: کمک سریع و نیاز ! - توسط rrppjj - 2012-04-17 ساعت 06:42
کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط Alavans - 2011-11-27 ساعت 15:43
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط ParsTrader - 2011-11-28 ساعت 03:06
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط Alavans - 2011-11-29 ساعت 00:04
RE: کمک برای ادامه تحصیل ::.. - توسط nasim_m1985 - 2011-11-29 ساعت 04:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان