کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین شغل من پس از ورود به آمریکا چی بود؟
يكي از دوستان به من خصوصي زده در خصوص ارزيابي مدارك تحصيلي چون خصوصي error ميده اينجا ميزنم

SH1A2R3 نوشته: سلام ارمان جان در مورد این قضیه تایید مدرکت میشه به ما هم کامل توضیح بدین چطوری و از چه سایتی مدارک رو تایید کردی ؟چه مدارکی فرستادی؟من به راهنمایی شما احتیاج دارم.

تمامي موسسات آموزشي عضو NACES ميتوانند ارزيابي مدارك بكنند من طي تحقيقي كه كردم راحتترين موسسه spantran هست كه در تگزاس هيوستون مستقر هست از طريق ايميل هم مدارك را مي پذيرد و خودش مستقيما با دانشگاه ايران تماس ميگيرد و كانفيرم ميگيرد البته براي انجام اينكار شصت دلار شارژ ميكند كسي ميتواند خودش به دانشگاه مراجعه كرده و درخواست كند كه مستقيما به ايميل آنها تاييديه بفرستد ارزيابي رايگان نيست و انواع مختلفي دارد مثلا فقط ارزيابي مقطع تحصيلي هشتادو پنج دلار است ارزيابي رشته به رشته دويست و سي و پنج تا و رشته هاي مهندسي تا سيصد هم ميگيرند اگر كرديت كارت داشته باشيد با ايميل همه چيز حل هست
به آدرس www.spantran.com برو همه چيزو توضيح داده است
موفق باشي
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین شغل من پس از ورود به آمریکا چی بود؟ - توسط armanbala - 2012-02-25 ساعت 10:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان