کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
با سلام مجدد
من الان 2 ماه اومدم لس آنجلس توی این دو ماه خیلی چیزا برام روشن شده که اگر از قبل میدونستم کل مسیر زندگیم عوض میشد. بگذریم. برای همین می خواستم راهنماییم کنید که بیشتر از این راه اشتباه نرم.
در به در دنبال یه کار توی رشته تحصیلیم می گردم اما پیدا نمیکنم با اینکه توی درخواستم مینوشتم با حداقل حقوق کار می کنم. حتی این آخریا می نویسم مجانی کار میکنم اما بازم کار پیدا نمیشه. رزومه کاملی دارم حتی Portfolio آماده کردم cover letter هم دارم. نمی دونم اشکال کار کجاست!! یکی میگفت برو مدرک LEED از USGBC بگیر. اما اونم سابقه کار توی زیر شاخه خودشو لازم داره!!! توی ایران هر لحظه که اراده میکردم میتونستم کار جدید انتخاب کنم و 4 تا شغل مختلف داشتم. ممکن دیگه توی شهر لس آنجلس شغل من کارایی نداره؟ یا کلا بخاطر وضع اقتصادی آمریکاست و هر جا برم وضع همینه؟
شماره کیس:2011as10000 نامه قبولی :may18th,2010 کارنت شدن کیس:November دریافت نامه دوم : nov1t,2010 مصاحبه : dec19th,2010 دریافت کلیرنس:jan4th 2011 سفر اول:july7th 2011 سفر مجدد به آمریکا:jan29th 2012
انجمن معماران مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، exxedus ، behfaza ، ArjenPSN_23

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط sunset - 2012-03-24 ساعت 01:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان