کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
(2012-03-25 ساعت 19:33)farzad24 نوشته:  
(2012-03-24 ساعت 08:01)yami نوشته:  خوب از امروز خودم بهتون بگم...
دوست عزیز من هم توی یه کاری مثل کار شما مشغول هستم . حالا اینهایی که گفتین یه بخشی از مشکلات کار هستش و باید به اینها خیلی خیلی موارد دیگه ای رو هم اضافه بکنین ، ولی این بهترین فرصت برای یادگیری و کسب تجربه هستش تا بعداً بتونین کار بهتری گیر بیارین .

توی این کار هم شما با آداب و معاشرت آمریکا به خوبی آشنا می شین ، هم زبانتون تقویت میشه و هم معلومات تکنیکی تون بیشتر میشه . برای اینکه بتونین بعداً ها این کار رو توی رزومه تون استفاده کنین حداقل باید یک سال توش بمونین .

پس اگه فکر می کنین که می تونین توی یه همچین کاری یکسال دووم بیارین ، اصلاً از دستش ندید.

فرزاد جان! لطفا کمی از شغلت و شرایط و مزایا و سختیهاش بیشتر بنویس. مطمئنا میدونی که چقدر به داشتن این اطلاعات در این زمان و قبل از مصاحبه نیاز دارم. احتمالا وقت نداری و درک میکنم ولی خواهشا این لطف رو در حق من بکن.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، ronmony ، امیر مهاجر ، ASALI ، pariya2 ، mrhj50 ، soli asali ، msar ، copol ، leader-m

پیام‌های این موضوع
RE: ایده های کار و زندگی در بدو ورود به آمریکا - توسط yami - 2012-03-26 ساعت 19:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان