کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2012-03-29 ساعت 21:19)jahan_roone نوشته:  
(2012-03-29 ساعت 21:10)ghasr نوشته:  سلام دوستان من تو لاتاری 2013 شرکت کردم امیدوارم قبول بشم.چندتا سوال داشتم
1- ادرسی رو ندارم که در صورت قبولی بنویسم.
2- شنیدم هیستون شهر خوبیه و کار میشه پیدا کرد. من لیسانس علوم اجتماعی دارم ولی تو زمینه کامپیوتر تخصصم زیاده الان تو ایران تو یه شرکت کامپیوتری کار میکنم.
کسی رو تو آمریکا ندارم با کلی زور و زحمت تونستم 15 ملیون جور کنم میدونم پول زیادی نیست از دوستان مهاجرسرائی میخوام منو راهنمائی کنن که چیکار کنم و کسی میتونه بهم کمک کنه در هر زمینه ای که باشه تا بتونم کمتر هزینه کنم تا زمانی که کاری پیدا کنم و بتونم روی پای خودم وایسم.
تورو خدا کمکم کنین همش استرس دارم که اگه قبول شدم چیکار کنم با بی کسی

دوست عزیز
الان زوده که استرس داشته باشی. با خیال راحت و بدون استرس زندگیتو بکن و سایتو بخون تا کلی دانشت بره بالا.
البته ببخشید اینو میگم ولی نباید بر مبنای توهم قبول شدن زندگی کنی.
شاد باشی

قبل از هرچیز این که تا این حد به خواسته هاتون از نزدیک نگاه میکنین رو به شما تبریک میگم و شک ندارم احتمال اینکه شما امسال یا سال دیگه جزو برنده ها باشین خیلی بیشتر از افرادیه که مثل شما فکر نمیکنن. همچنین این رو هم که شما بر خلاف بعضی از ماها (که بعد از رفتن به آمریکا تازه به فکر ناتوانی ها و نداشته هاشون میافتند) و بعضیهای دیگه که بزرگترین شانس زندگیشون رو با بزرگترین موفقیتشون اشتباه میگیرند نیستید تبریک میگم.دوستانی که ساکن آمریکا هستند قطعا جوابهای دقیقتری به سوال شما خواهند داد ولی من پس از ماهها بررسی به این نتیجه رسیده ام که برای پیدا کرذن کار مناسب در آمریکا شما یا باید مدرک تحصیلی داشته باشی که بتونی آنرا ACCREDIT کنی و یا باید کارو یا حرفه ای رو به معنی واقعی کلمه بلد باشی و در هر دو حالت نیز باید به زبان مسلط باشی. در خصوص رفتن با فقط 15 میلیون تومان نیز بنا به توصیه آرش عزیز در یکی از پستهاشون بهتره حتما با بلیط 2 سره بری تا اگه یه وقت مشکلی پیش آمد بتونی برای تجدید قوا برگردی. موفق باشی
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: ساری ، SH1A2R3 ، golesang ، Hediyeh ، ghorbat ، shkhmo ، Vofi

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط MPU - 2012-05-03 ساعت 15:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان