کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: ازدواج با ایرانی یا آمریکای
با ایرانی
49.46%
46 49.46%
با آمریکای
50.54%
47 50.54%
مجموع 93 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با ایرانی یا آمریکایی؟
چه بحث جالبی‌ یادمه چند وقت پیش من این سوال رو از یکی‌ از دوستامون که حدود ۳۰ ساله اینجا زندگی‌ می‌کنه پرسیدم و چند نفرو که بعدا باهاشون آشنا شدم برام تعریف کرد که تقریبا همشون از این که با غیر ایرانی‌ ازدواج کردند خیلی‌ پشیمون شدند( البته بعضیاشون هنوز باهم زندگی‌ میکنند) ولی‌ ساده‌ترین چیزی که از زبون یکیشون میگفت این بود که دلم می‌خواد خیلی‌ وقتا به زبانِ فارسی به همسرم ابراز علاقه کنم یا درد‌و دلم کنم ولی‌ بعدا سر خورده میشم بگذریم که خیلیاشون در دراز مدت به مشکله فرهنگی‌ بر میخورند،شما فکر کنید ما خودمون توی کشور بزرگ شدیم و زندگی‌ کردیم بازم می‌شنویم که بعد کلی‌ زندگی‌ مشترک میگن فرهنگمون متفاوت بود دیگه چه برسه به کسایی‌ که اصلا چیزی از فرهنگشون نمی‌دونیم یا کم میدونیم

ولی‌ نظر شخصیه بنده اینکه که آدمی‌ که خوبه ، خوبه دیگه ایرانی خارجی‌ نداره ولی‌ ترجیحا هم فرهنگ که بهتره لاقل درگیر مسائل پیچیده تری نمیشی‌
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، 3rip ، behzad7 ، shkhmo ، Mohammad5 ، battosai ، sooso ، mazlom khanom ، pv-n ، aseman abi ، فرنا ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: ازدواج با ایرانی یا آمریکایی؟ - توسط samira t - 2012-05-17 ساعت 07:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان