کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
میخوام از فلوریدا خارج بشم, منطقه شما کار و بار چطوره؟
(2012-06-16 ساعت 00:43)yami نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 00:08)panjere77 نوشته:  دوستان عزیز من بعد از مدتها با آیدی همسرم وارد شدم. چون رمزخودم رو فراموش کردم .ما الان ۶ ماه هست که در مریلند هستیم.به نظر من منهای هوا باقی چیزا خوبه (زمستونا خیلی سرد و تابستونا خیلی گرمه) همسرم از ماه اول اینجا کار پیدا کرد و خودم هم از دیروز کالج میرم و زبان میخونم.ایرانیهای اینجا خوبن و ما هر جایی باهاشون برخورد کردیم واقعن کمک کردن.از کارمند بانک گرفته تا کارمند بخش ثبت نام کالج.کار و بار هم به نظرم چون نزدیک پایتخت هست بد نیست.اگر هرسوالی در مورد اینجا داشتید من در خدمتم .

کار و بار خوبه دقیقا یعنی چطور؟ مثلا اینجا در فلوریدا عمرا بتونین در وال مارت کار پیدا کنین!! اونقدر که صف منتظران کار براش طولانیه و یا کار دفتری هم که اصلا حرفشو نزنین. حتی کار سکیوریتی هم کارهای خیلی سطح پایین و سختشو میدن و عمرا بتونین مثلا در یک شرکت سکیوریتی برای پست کتابخانه یا بیمارستان که اکثر نشسته و بی استرس هست کار پیدا کنین.

دوست عزیز پاسخ رو خصوصی فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: yami

پیام‌های این موضوع
RE: میخوام از فلوریدا خارج بشم, منطقه شما کار و بار چطوره؟ - توسط panjere77 - 2012-06-16 ساعت 01:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان