کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پدیده ای بنام مهاجران دروغین
(2012-07-09 ساعت 16:19)ســـــعید نوشته:  به نظر من جای بحث زیاد داره .
دوست نداشتم پاسخ بدم ولی نتونستم باخودم کنار بیام سر جواب ندادن به این مطلب
اقا سعید دوست دارم منطقی به این ها پاسخ بدی نه از دید احساسی و ...
(2012-07-09 ساعت 16:19)ســـــعید نوشته:  ما ایرانی ها کلا آدم های نکته سنج و ریز بینی هستیم و از نظر روحی و عاطفی بسیار حساس هستیم و وقتی با مسائل کم اهمیتی مثل دروغ گوئی (البته متاسفانه از نظر بعضی ها ) مواجه میشویم
با عرض پوزش از همه دوستان و کسانی که این مطلب رو میخونن شرمندم که این جوری باید بگم
من از ایرانی جماعت دروغ گو تر ندیدم و احتمالا نخواهم دید
اگر شما نکته سنج هستی یا به گفته خودت ایرانی ها کلا نکته سنج هستند تو جامع نکته زیاده حالا راه دور هم نمیریم پست قبلی گفتم این بحث رو خواهشا تموم کنید اگر نکته سنج بودید و ریز بین ادامه نمیداد ادامه این بحث برای مهاجرسرای عزیز مشکلاتی رو ایجاد میکنه که از دو بعد بررسی میشه
اول بعد فنی:باعث ایجاد ترافیک روی سایت میشه با یک مطلب بیهوده خواستید بیشتر توضیح میدم
بعد دوم بعد ؛ نمیدونیم اسمش رو چی بزارم Big Grin میزارم بعد عمومی
باعث میشه ذهن افرادی هم که میخواهند کمک کنند منحرف بشه بجای گفتن مطالب مفید بیاد اینجا مطالب غیر مفید بزارن

نقل قول:از قدیم هم گفتند تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها ...
میدونید چیه واقعا مردم ایران دنبال حرف و حدیث هستند حالا اگه نباشه هم از جایی جورش میکنند
اگر قرار ادم با حرف مردم زندگی کنه بهتر بمیره!!!!با عرض پوزش بخاط خشاشت به خرج رفته در این پستSmile

تشکر کنندگان: zaherbin ، Omidooo ، ســـــعید ، Shezem ، امیر مهاجر ، zina s ، 2013 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: پدیده ای بنام مهاجران دروغین - توسط mohammad.maleki - 2012-07-09 ساعت 16:40
RE: پدیده ای بنام مهاجران دروغین - توسط hvm - 2012-07-22 ساعت 02:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان