کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
خوب من حاضرم مثل همیشه بلاگردون بشم و اولین پست و بذارم اگه پاک شد که دیگه فقط من خنک شدم و بقیه هم مثل همیشه ساکت میشینن سر جاشونSmile

موضوع از اون جایی شروع شد که ..........
من تو یه سایتی عضوم که فکر کنم بیشتر ساعات زندگیم بعد بچه دار شدن تو اون سپری میشه و یعنی حدود 6 سال .. اینم بگم بد نیست که اون سایت جزو پر بارترین و پر عضو ترین سایتهای ایرانیه که هر چی سرچ کنی جزو اولین یافته ها میاد بالا ، سایت خیلی خوبیه که بیشتر سوالاتو میتونین توش جواب بگیرن و البته دارای قسمتهای تبادل نظر هست برای پرسشو پاسخ و کلوپ ها هم برای صحبت های روزانه من خیلی راضیم و همشم به ادم نمیگن این جور اون جور .... امیدوارم حرف بد نبوده باشه ولی وقتی دوستان میگن اینجا رو چت روم نکنین دوست دارم بگم که بابا اینقدر سخت نگیرن هستن سایتهایی که خیلی مرجعن و همین بحث های روزانه رو هم دارن و... هههههههههههههه حالا کاری به این ندارم از کجا به کجا اومدمممممممممSmile
ما چند ساله ثبت نام میکنیم و من اصلا نمیفهمم کی ثبت نام بود و کی اعلام نتیجه ! شوهرم هر سال این کارو میکرد اما امسال من تو همون سایتی که عضوم دیدم که یه خانومی اعلام کرده که نتایج دی وی 2013 اعلام شد و ... منم برای اولین بار کنجکاو شدم که ااا بذار ببینم نتایجو
رفتم تو سایتش دیدم کد میخواد و به شوهرم گفتم که کد و بده و اونم گفت اا نمی دونم چکار کردمو دیگه یادمون رفتتتتت
از قضا دوست شوهرم که با هم ثبت نام کرده بودن کد مارو داشته و وقتی من بهش گفتم نتایجو زدن رفته دیده !
حالا فکر کنین که من داشتم کارگاهمو به یه جای بزرگتر انتقال میدادم و کلییییییییییییییییی برنامه ریزی و قرار داد بستن و ...
شوهرم برای اخر هفته مهمون دعوت کرده بود و من کلیییییییییییی غر که حوصله ندارم و .. خلاصه 4 شنبه شب با کلی غرو پر رفتیم خرید و اومدیم داشتیم غذاهایی که زودتر میشدو اماده میکزدیم و کلی کار که ساعت 12 دوستمون زنگ زد !!!!!!!! اولش کلی دلشوره که چی و ... ددیدم شوهرم داره داد میزنهههههههههههههههههههههههههههههههههه در حد تیم ملیSmile))))))))))))
هی میگم چی شده و ... گوشیرو قطع کرد و گفتم چی شد گفت هیچی سر کاری بوده!Smile)
دوباره بنده خدا زنگ زد و قسم و ... کد و داد و من رفتم نگاه کردم دیدیم بلههههههههههههههههههههههههههههه
حالا فکر کنین من با یه عالمه غذا دوروبرم گفتم دیگه نمیتیونم کار کنم ولش کن مهمونها رو ...
2 تایی شوکه شده بودیم و نفسمون بالا نمیومدSmileتا صبح همینجور منگ و مات ! حالا بماند که مهمونی رو با چه بدبختی برگزار کردیمSmile
من که کلا تمام برناممه هامو جمع کردم و رسما از اون روز دیگه سر کار نرفتم!!! همه تعجب میکنن که چرا اینجوری میکینی تو که اون همه برنامه و .. فلان داشتی ........... ولی واقعا دیگه دستم به کار نمیره شایدم قسمت ما نباشه که بهمون ویزا بدن و همینجا بمونیم ولی تا تکلیفم روشن نشه نمی تونم هیچ کاری بکنمSad
شوهرم هم داره کاراشو راست و ریست میکنه ولی مثل من نشسته تو خونه و ...
ما تا االان به کسی نگفته بودیم ولی خوب تو شهر ستانها معمولا خبر زود میپیچه و کافیه تو یکی از مراحل به اشنا بر بخوری و تمامممممممممممممSmile
الان دیگه خانواده امون چند روزه فهمیدن و شکر خدا خوب کنار اومدن با قضیه
از اون روز به بعدم افتادیم دنبال اطلاعات تا من با ایینجا اشنا شدم که خیلیییییییییییییییییی کمکم کرد تو پر کردن فرمها که همینجا بازم از همه کسایی که زحمت کشیدن و اطلاعات دادن ممنون
حالا که به 2 ماه پیش نگاه میکنم میبینم چقدر اون موقع هیجان داشتیم که خوب بعد مدتی اروم شدیم و مطمئناا وقتی رفیتم مصاحبه استرسهای الان برامون خنده دار مییادSmile
خوب این بود انشای من در مورد حس قبولیSmile
ببخشید سرتونو درد اوردم

پیام‌های این موضوع
RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - توسط مهتاب - 2251 - 2012-07-11 ساعت 14:07
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2012-11-26 ساعت 21:48
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2012-12-05 ساعت 10:25
RE: تقویم تاریخ - توسط zavosh - 2012-12-12 ساعت 10:02
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-01-21 ساعت 16:31
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-02-01 ساعت 01:14
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-02-11 ساعت 01:05
تقویم تاریخ (ورژن جدید) - توسط bayat_r - 2013-02-12 ساعت 17:30
RE: تقویم تاریخ (ورژن جدید) - توسط nimo80 - 2013-02-12 ساعت 17:53
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-03-11 ساعت 09:58
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-04-01 ساعت 23:40
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-04-13 ساعت 13:54
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-05-21 ساعت 01:13