کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
سلام
از دوستانی که در امریکا هستند و الان دوره های کالج رو طی میکنند خواهش میکنم یه تحقیقی راجع به دوره های دستیاری دندانپزشکی که در دانشگاه تهران واحد علوم پزشکی برگزار میشه انجام بدن. اینجا اصرار دارند که مدرکی که به دانشجوها ارائه میشه قابل ترجمه بوده و مورد تائید امریکاست !!!! اما من شک دارم که اونجا بدون هیچ اما و اگری این مدرک دستیاری رو قبول کنند و بامدرک خودشون تطبیق بدن و بگن بفرمائید برید سر کار !!!!! این دوره ها برای عموم آزاده و هزینه اش زیر پانصدهزار تومان میشه. این رو هم بگم که تعداد زیادی از کسانی که استرالیا یا کانادا هستند برای گذراندن این دوره ها به ایران مراجعه میکنن چون هزینه اش اصلا" قابل قیاس با کشور محل اقامتشون نیست و میگن که استرالیا و کانادا این مدرک رو قبول میکنه!! حالا من از دوستانی امریکا هستند خواهش میکنم یه تحقیق اصولی در این مورد بکنن ، باتوجه به اینکه طول دوره هم کوتاهه ، اگر جواب بده برای خیلیها راه گشاست.
شماره کیس : 2012AS0005xxxx
تاریخ مصاحبه: هفته آخر june برگه آبی
دریافت کلیرنس: 31 جولای
دریافت ویزا: 10 آگست 2012
تعداد افراد این کیس : 3 نفر
تاریخ ورود به امریکا: 2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، ملیحه مجید ، frozen mind ، gulu ، mml ، Tomas ، SOROUSHSOFT ، مریم رف ، soli asali ، pv-n

پیام‌های این موضوع
RE: ایده های کار و زندگی در بدو ورود به آمریکا - توسط viona - 2012-08-25 ساعت 12:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان