کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
(2012-10-08 ساعت 02:19)kamela نوشته:  اره واقعا....ارامش رو توی چی میبینید؟من در اتلانتا زندگی کردم....من جز افسردگی اونجا به چیزی نرسیدم...شما یک هفته میری شمال ایران و اگر 3 روزش بارون بیاد شاکی میشی....فکر کن اونجا زندگی کنی و هفته ای 4 روز بارون بیاد....ادم اونجا همش خیسه...خدایییییی من..تا جایی رو ندیدین نظر ندین بده یا خوب...من میگم قبل از رفتن به اتلانتا 4 _5 تا ایالت برین بعد میبینید اتلانتا نه تنها خوب نیست خیلی هم بده....نمیدونم چی فکر میکنید!!!!من دشمن شما نیستم..به خدا نظرم فقط اینه که نرین آمریکا و افسرده بشین و از رفتن به آمریکا پشیمون بشین....اگر هم خاستین به اتلانتا برین اقلا قبلش جاهای دیگه برید که نسبت به آمریکا بد دل نشید.

واقعیت اینه که به غیر از چند نقطه خاص بقیه امریکا کانتری هستش و کم و بیش همین شرایط رو داره حالا اولش کجا بری بهتره ؟ Smile
نظر خود من الان نسبت به قبل 180 درجه عوض شده. یعنی معتقدم باید شهرهای بزرگ و خیلی بزرگ و پرجمعیت رو انتخاب کرد سوای از گرونی و مالیات و غیره چون اینجا هیچ ارزونی بی علت نیست و در محیطهای بزرگ سرعت پیشرفت و انطباق به نظرم بیشتر هست. البته جای بحث در این باب زیاده و عوامل زیادی دخیل هست اما برایندش به نظرم همین مطلب هست که اشاره کردم. (این برداشت شخصی و تجربی خودم هست)
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط soheilbadami - 2012-10-08 ساعت 12:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان