کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
(2012-10-08 ساعت 16:45)hitab نوشته:  خوب اگر کسی در یک ایالت ارزون کار مرتبط با رشته خودش داشته باشه ولی در یک ایالت خیلی خوب بیکار باشه تکلیفش چیه ؟ منتظر نظرات شما دوستان هستم.

hitab@ خوب معلومه دیگه!! یک چند ماهی صفایی میکنه و بعدم که پول مول تموم شد برمیگرده ایران با یک آلبوم بزرگ از عکسها و فیلمهای گرفته شده Big Grin
تا عمر هم داره خاطره داره برای تعریف کردن Cool

soheil@ سهیل جان، من هم البته فکر میکنم که برای یک تازه وارد یک منطقه پرت و دور افتاده یا حتی معمولی برای جا افتادن سخت باشه ولی نباید از هزینه های زندگی در شهر بزرگ غافل شد. به نظر من بهترین گوزینه برای یک تازه وارد زندگی در حومه یک شهر بزرگ هست و نه داخل اون. اینطوری هم به شهر بزرگ دسترسی داره و هم تا حدودی از هزینه های اون در امانه. البته در این شرایط هم احتمالا بازار کار پیدا کردنش هم به همان حومه شهر بزرگ محدود خواهد شد. بالاخره هم خدا هم خرما نمیشه. من چندین نفر از دوستان مهاجرسرایی رو میشناسم که علیرغم زندگی تو ناف لس آنجلس کماکان در مورد کار مشکل دارن. بالاخره همینطوری هم که نیست، میلیونها آدم از هر جای دنیا تو این شهرهای بزرگ دنبال کارن و رقابت وحشتناک و سرعت زندگی سرسام آور و هزینه ها کمرشکن (تریلی!). متاسفانه تا حالا هیج کسی از ایالت داکوتای شمالی و بازار کار صنایع نفت و گاز و اونجا که هزاران هزار مشاغل غیر مرتبط هم به وجود آورده خبری برای ما نمیاره.
پاسخ
تشکر کنندگان: hitab ، masih sh ، frozen mind ، abas_kashan ، shkhmo ، siralex ، Lucky Luke ، mhb161 ، armin021 ، kage.omid ، فرنا ، babak12 ، AliReza.Sh

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط yami - 2012-10-08 ساعت 18:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان