کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
ممنون از جوابتون دوست گرامی..من هم نظر و تجربه خودم رو گفتم ..بله کسی که صابون بسیار خشک مهاجرت رو به بدنش میزنه باید پای ثابت خیلی مشقات باشه..ولی باز هم شاید یه هموطن یه جایی بتونه یه کمکی باشه و دستی بگیره..
البته من هم حتی دیدم هموطنان قدیمی حتی از دادن یه سری اطلاعات معمولی هم طفره میروند.!! نمیدونم دقیقا یعنی چی این کارا..!! کسی جای کسی دیگه رو تنگ نمیکنه .! خوشبختانه این مملکت اینقدر بزرگ و گل و گشاد هست که واسه همه فرصت باشه که با تلاش به رویاهاشون برسند.. یه خصوصیت بدی رو بعضی اوقات از بعضی هموطنان مخصوصا قدیمی حس میکنم که نشون میده از زمین خوردن و موفق نشدن اطرافیانشون در اعماق وجودشون خوشحال میشوند و پیش خودشون میگویند: ببین من چه قوی و با عرضه و با هوش هستم که تونستم مثلا اینی باشم که الان هستم و فلانی نتونست و برگشت.! یکی نیست بگه بابا هرکی نون دلشو میخوره ..تو اگه پخی هم شدی که نیستی به خاطر فرصتهای آزادانه ایکه این مملکت بهت داده وگرنه ...
دریغا که همین بلایی که در داخل کشور دچارش شدیم همینجام داره در غربت سرمون میاد ...!
در کل منو شما ایکه بیشتر از دو ساله اینجاییم ( مثل این موتادهای رهایی پیدا کرده که میگویند: من حسین هسنم 2 ساله که مسافرم.Smile .) به خاطر تجربه متفاوتی که از هموطنانمون داریم این مسئله برامون مهمه که به بچه های جدید زیاد فشار نیاد و بهتر و با دید بازتر و نه ترسو تر تصمیم بگیرند و مهاجرت
کنند.
صحبتم رو با این جمله قصار تموم میکنم که انبساط خاطری هم داشته باشیم در حضور علما و مدیران و بازرسان و بقیه دوستان: مهاجرت باید مهاجرت باشد ، مهاجرتی که مهاجرت نباشد مهاجرت نیست..!
موفق و موید باشید.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط Hossein81 - 2012-10-14 ساعت 10:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان