کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
(2012-10-14 ساعت 10:58)Hossein81 نوشته:  ممنون از جوابتون دوست گرامی..من هم نظر و تجربه خودم رو گفتم .....

حسین جان، از یک کچلی پرسیدن که دوست داری مو داشته باشی؟ میگه نه! گفتن دوست داری همه مثل تو کچل باشن تا دیگه کسی مسخره ات نکنه؟ میگه نه!! میگن لامصب پس دردت چیه چی میخوای؟ میگه میخوام من مو داشته باشم، هیشکی مو نداشته باشه!!!
درد ما ایرانیان در خارج هم بصورت کلی همینه. یعنی میخوان خودشون بیان یا خارج باشن ولی کس دیگه ای نباشه! دلیلش هم یکی از این دو حالت هست، یا هر کی بخواد بیاد بره که دیگه جای پز دادنی براشون نمیمونه و فردا هم ایران اومدن دیگه نمیتونن از آب و تاب از جاهای نرفته و غذاهای نخورده و کیفهای نکرده تعریف کنن! یا اینکه به خیال خودشون پدرشون در اومده با I am Persian گفتن بجای ایرانی هستم و خیلی شمپرت بازی های دیگه مثلا یک اعتباری برای خودشون دست و پا کردن و فکر میکنن اگه چند تای ایرانی دیگه بیاد دور و برشون و از نظر ایشون کاری بکنن که نباید بکنن، کل اعتبارشون به خاطر اونا خراب میشه!!! و دیگه Persian نخواهند بود و ایرانی (احتمالا در نظر اینها این کلمه مترادف با نصف مصائب دنیا از ازل بوده!) خواهند شد و دوباره باره زور بزنن که Persian بشن. حالا کاری ندارم که چقدر این آمریکایی ها وقتی ایرانی ها میگن I am Persian پشت سرشون مسخره شون میکنن و ادای گربه در میارن و .... !
جای دوری نریم... همین مهاجرسرای خودمون از اعضایی که الزاما تحصیلکرده و با خانواده میبوده باشند (!!!!) بخاطر اینکه نظرشون توسط اعضای دیگه رد شده و حرف من رو قبول کردن با آی دی جدید به من ایمیل زده و فحش و بد بیراه میگه!!! (حالا بماند تا بنا گوشش رو سرخ کردم) شما حالا انتظار داری این هموطن در غربت برات چه کنه؟؟؟ این کلا تو دوران تنازغ بقا و جنگل نشینی داره زندگی میکنه و هر حرف و عملی رو بصورت برای من یا علیه من داره تفسیر میکنه. تازه این نمونه کسی هست که تازه میخواد بیاد و خودش هم میدونه که مثل خیلی های دیگه مشکلات خواهد داشت و غیره و ذالک! شما فکر کن اونی که سی چهل ساله اینجا جا افتاده (عین ترشی لیته!) کلا به من و شما به چشم غارت کننده فرصتهاش و از بین برنده اعتباراتش داره نگاه میکنه.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط yami - 2012-10-14 ساعت 18:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان