کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حداقل با چه مقدار سرمايه مي بايست مهاجرت كرد ؟؟
سلام
اتفاقن من این تاپیک را برای همین بالا اوردم تا دوستان متوجه باشند چه هزینه هایی پیش رو دارند . حالا چه انها که لاتاری قبول شدند جه انها که می خواهند در لاتاری ثبت نام کنند باید با این مسائل اشنا باشند .
در این چند وقت سوالات بیشماری از من در مورد شرکت در لاتاری و هزینه های مهاجرت به سایر کشورها پرسیده میشد . واقعیت این است که خیلی از افراد از نظر مالی یا اصلا توان رفتن ندارند یا اینکه باید برای رفتن پلهای پشت سر خویش را خراب کنند و بروند . مثلا خانه ایی که تمام زندگی انهاست را بفروشند و بروند . حال باتوجه به اوضاع نا به سامان کاری در امریکا و متاسفانه از ان بدتر نداشتن تخصص مناسب و عدم مهارت بالا در زبان انگلیسی در بسیاری از مهاجران این به معنی تباه شدن کل سرمایه ان فرد است.
در مورد لزوم دانستن زبان انگلیسی در سطح بالا و تخصص های مناسب تاپیک های مناسب دیگری هست که در انجا می توانیم به بحث بپردازیم
این تاپیک فقط در مورد سرمایه اولیه برای مهاجرت است .
برای رفتن به ترکیه برای مصاحبه و گرفتن ویزا و هزینه های پزشکی و سفارت حداقل باید هزینه ای معادل 1000 دلار را برای هر فرد در نظر گرفت .
این هزینه را با در نظر گرفتن رفتن با اتوبوس و گرفتن هتل 2 یا 3 ستاره و.... از صحبت هایی که با جند نفر داشتم به دست اوردم .
برای رفتن به امریکا و هر کشور دیگر هم برای یکنفر حداقل 15000 دلار برای خانواده دونفره حداقل 25000 دلار احتیاج است .
در صورتی که دوستانی که الان در امریکا از تجربیات خودشون به ما کمک کنند خیلی راهگشا خواهد بود . البته بسیاری از برندگان لاتاری 2102 در امضای خود هزینه های اولیه(نه سرمایه اولیه) خویش را اورده اند . که انهم می توانید با خواندن تاپیک " اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ..." اطلاعات بسیار مناسبی را از این نظر به دست اورید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حداقل با چه مقدار سرمايه مي بايست مهاجرت كرد ؟؟ - توسط ParsTrader - 2012-10-21 ساعت 09:49
بهترین جا برای من ایرانی. - توسط amir1867 - 2012-11-30 ساعت 12:56
RE: هزينه مهاجرت از طريق لاتاري - توسط adl - 2010-03-06 ساعت 14:11
RE: هزينه مهاجرت از طريق لاتاري - توسط sh-b - 2010-03-06 ساعت 14:20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان