کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
(2012-06-28 ساعت 18:49)alaleh_al نوشته:  سلام بردوستان مهاجر
همسر من نزدیک دوسال که Nevada زندگی می کنه. که همون اصل مطلب las vegas می باشد و شهرهای اطرافش. تو نوادا شما مالیات ایالتی نمی دین. کلا تکس خرید کالاتون پایینه. خونه بسیار ارزونه برای خرید.
همسرم سرچی کرد برای رفتن به کالیفرنیا برای اینکه آب و هوای لاس وگاس اصلا خوب نیست و خورد و خوراک گرونه. یکی از اقوام که در لوس آنجلس زندگی می کنه و بسیار هم پول دار هستن به ما گفت کسی که به شما گفته که برید نوادا خیلی آدم عاقلی بوده و برای شروع بسیار جای مناسبیه. و همون جا بمونین.
البته همسر من پارتی داشت کار پیدا کرد. نمی دونم از نظر پیدا کردن شغل برای کسی آشنا نداره چه جوریه.
و 100 البته که حتما باید ماشین داشته باشین که مشکلات رفت و آمد پیدا می کنین.
دوستان من بعد از رفتن به اوکلاهما و آستین تگزاس بالاخره به نوادا شهر بسیار زیبای لاس وگاس اومدم و دقیقا بعد از دو هفته کار پیدا کردم با 25 در صد بیشتر از آخرین حقوقی که با پارتی و هزار این در اون در زدن در تگزاس پیدا کرده بودم می خواستم حرف شما را کاملا تایید کنم . من تازه امریکا رو در لاس وگاس دیدم . اینجا در بعضی از فوشگاه ها اصلا مالیاتی برای غذا پرداخت نمیکنید و هزینه کرایه خونه هم به مراتب پایین تر از تگزاس است . پذیرش برا ی کالج اینجا هم بسیار راحت تر از تگزاس است و تا یادم نرفته بگم که هزینه بنزین ما هم دقیقا نصف تگزاس شده . کلا کار های اداری مثل گرفتن گواهینامه هم راحت تر از اوکلاهما و تگزاس است . تنها قیمت بیمه ماشین اینجا بیشتر از تگزاس است .در ضمن اینجا کار رو بدون پارتی پیدا کردم و من برای بخصوص قشر جوان اینجا رو توصیه میکنم .
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: بهترین و بدترین ایالتها برای کار - توسط M.Haghighi - 2012-11-07 ساعت 10:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان