کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه برای ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا
من از طریق تلفن در روزهای چهارشنبه و جمعه وقت سفارت میده دردبی را گرفتم

البته ویزا کارت می خواهد که ۲۰ دلار کم می کند.

من برای ویزای توریستی با همسرم و۲فرزند ۱۴و۸ساله ام بدون داشتن دعوتنامه مراجعه کردم,

وبرگه زردرا گرفتم .البته من برای ۱ جولای ۲۰۱۳ درخواست دادم (8 ماه بعد)که مصاحبه کننده گفت ۲ماه قبل از رفتنم پاسها را

ارسال کنم که ویزا۳ماه اعتبار دارد و 3ماه می تواتنیم بمانیم اول از من پرسید برای چی مخوای بری که گفتم من هر سال

خانوادم ۱ سفر خارجی داریم و گفتم می خوام طی چند سال امریکا روبگردیم .\۵ سال گذشته کلا هر سال اروپا بودیم /پرسید

کسی رو امریکا دارید که گفتم خیر/شغلم را سوال کرد که جواب دادم بیزینس من واز همسرم پرسید کار می کند که گفت خیر خانه دار است که

گفت عالیست .در مورد محل سربازی من پرسید که گفتم سپاه .اول حساس شد ولی گفتم که نظام وظیفه من را به سپاه

فرستاد و من بابت خدمتم افتخار می کنم و گفت چه سالی که گفتم ۲۲ سال قبل
اصلی ترین مورد در مصاحبه 1- اعتماد به نفس داشته باشید (آقای 65 ساله دکتر دارو ساز و دارای داروخانه در شمال تهران و بدون همسر و فر زند درخواست کرده بود که رد شد و بخاطر داشتن استرس )
۲- هرگاه به یقین رسیدید که مورد شما این احساس برای طرف مقابل ایجاد کرد که بر می گردید کافیست.
3-پرینت ۶ ماهه بسیار مهم است که اگه گردش خوب داشته باشید بیانگر وابستگی شما به کشور میباشد.به اسناد نیاز نخواهید داشت ترچمه

شناسنامه وکارت ملی سندملکی و غیره را کلا از من هیچ مدرکی نخواست /4-اول صبح ساعت ۵ سفارت باشید 5-پوش

مرتب داشته باشید کت شلوار (من بدون کروات بودم)وخانومها لباس تقریبا رسمی چون مکان رسمی مباشد با ارزوی موفقیت و بدرود
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، الهه سابق ، kiwi ، اليس ، nora ، byousefi_p ، alireza_guitar ، frz61 ، msar ، hasti1985

پیام‌های این موضوع
RE: سفرنامه و تجربه مصاحبه برای ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا - توسط nader8940 - 2012-11-21 ساعت 02:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان