کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2012-12-02 ساعت 02:46)exxxius نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 01:35)laili نوشته:  دوست عزیز اسپانسر اخلاقی معنی نداره ..اسپانسر یعنی کسی که فرمهای قانونی رو امضا میکنه که در صورت اینکه شما بار مالی بر دولت تحمیل کنید اون جبران کنه .یا احتمالا برای مسائل جزائی و کیفری اسپانسر باید پاسخگو باشه ..اینجا وقتی کسی فرمی رو امضا میکنه همه جوره مسئول و موظفه که پای امضاش وایسه .چند روز پیش خبری توی یاهو خوندم که مادری ضامن پسر خودش شده بود برای گرفتن وام دانشجوئی ..متاسفانه پسر در سن 24 سالگی فوت میکنه و مادر در حال جمع کردن امضا برای اینه که وام رو نده .کامنتهای زیرش جالب بود .اگه سرچ کنید حتما پیداش میکنید .همه یک نظر عقیده داشتن وقتی چیزی رو امضا کرده باید تا آخرش پاش بایسته و نمیتونه از زیر بار مسئولیتی که به عهده گرفته شونه خالی کنه .
امیدوارم شما اسپانسرتون رو پیدا کنید ولی اسپانسر اخلاقی به معناست و اسپانسر باید همه جوره در مورد عملکرد شما تا مدت زمان مشخصی پاسخگو باشه .

دوست گرامی، من راجع به اون نوع اسپانسری که رایج هست و شما میدونید صحبت نکردم. عرض کردم شرایط من و همسرم فرق داره و حالت مهاجرت نداره و این نوع اسپانسری که منظور من هست هیچ مسئولیتی در قبال شخص رو شامل نمیشه و قبول هرگونه مسئولیت کاملاً اختیاریه.

من متوجه شدم كيس شما از كدوم نوع كيس هاست Smile از اين بابت بنده ملتفتم اما اگر منبعي ميتونيد معرفي كنيد كه اين اسپانسر چه وظايفي دقيقا داره و فرمي كه بايد امضا كنه رو هم بگذاريد تا ببينيم شايد بتونيم كمكتون كنيم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، rouzbehdarvishi ، mirzamemar ، younes77 ، peyman1355 ، marjani ، bayat_r ، HAZARA ، ronmony ، sadeghi897

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط Ali Sepehr - 2012-12-02 ساعت 06:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان