کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
ووشو جان مشكل اين چيزها نيست Big Grin مشكل همون چيزيه كه من مثلاً با سوسك دارم Big Grin
مسئله اينه كه چطوري بتوني خودتو كنترل كني و بي خيال از كنارش رد بشي . البته من عاشق حيوونهام و با سگ و گربه و اينها مشكلي ندارم ولي ادم همزاد پنداري ميكنه ديگه و منم ياد خودم و اقا سوسكه افتادم Wink
من در مورد خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد برم پيش يه مشاور چون ترسهايي كه طي سالها در وجودمون رخنه كرده ، به اين راحتي ها نميشه باهاش مقابله كرد ، حداقل من كه نتونستم .
البته فروزن جان بهش يه اميدي هست Wink پيشرفتش چشمگير بوده Wink و من مطمئنم كه يه روزي اگر يه سگ بياره و نگه داره بهش علاقمند هم ميشه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907 ، mohajer13 ، soheilbadami ، amiry ، ASALI ، eli irani ، frozen mind ، rouzbehdarvishi ، romance33 ، ofrfar ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط sayeh_m - 2012-12-13 ساعت 12:29

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان