کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
(2012-12-13 ساعت 17:54)@SH!M نوشته:  ترس از حیوانات هم مثل بقیه ترسها اکتسابیه.این مسئله بدون شک ریشه در کودکی و نوع تربیت شما داره.و اگه فوبیا به هر چیزی خیلی جدی باشه و باعث اختلال در زندگی تون میشه نیاز به درمان داره و باید با روانشناس این مشکل حل شه
بله من هم فرمایشات شما را تایید میکنم منتها اینکه برای ایم موضوع پیش روانشناس برم برام زور داره. به خصوص اینکه بخواد عملی با هام کار کنه!!!

(2012-12-13 ساعت 13:35)soheilbadami نوشته:  وای که چقدر ممکنه ادما با هم فرق داشته باشن. من موجودی بهتر و دوست داشتنی تر از سگ نمیشناسم ! گرچه سالهاست که سگ ندارم.
ولی هر وقت از حیوونی احساس ترس کردین بلافاصله یادتون بیاد که 10 تا ازونا خطرشون از یک نصفه ادم کمتره !
فقط بعضی از نزادهای گله و نگهبان رو باید بدونین که دوستانه نیستن که البته فکر نکنم افتخار ملاقاتشون رو هیچوقت بدست بیارین ! چون معمولا شخصی نیستن. الباقی هم که واقعا موجودات مهربان و بی ازار و یک جنتلمن واقعی هستن !
البته چاره ای نیست بعضی از ترسها مثل ترس از ارتفاع در وجود اکثر ما هستن و شدت و ضعف داره و بر میگرده به دوران طفولیت اما قول میدم با تلقین و تمرکز بشه با هر ترسی کنار اومد تا حد زیادی.
ترس از سوسک هم که در خانمها نهادینه شده هست ! و فکر کنم تنها موجودی است که ایشان از ان میترسند و نمونه اش همسر خودم که فکر کنم به جنگ دیو هم میره ! ولی با اولین سوسک مشاهده شده بالای میز هستش !
مشکل من اینه که نمیدونم اگر من نخوام سگها دوستانه طرف من بیان، چه کسی را باید ببینم؟؟؟؟ چه جوری باید به یه سگ حالی کرد که عزیزمن ، جان من، من میدونم که تو وفادار و مهربونی. در ضمن من سگهای انسان نمایی دیدم که اگر تو ببینی از سگ بودنت شرنده میشی. به قول سهیل خان خطر تو و همه فک و فامیلت از نصف یک آدم هم کمتره. همه اینها قبول. ولی راه خودت رابرو. به من چکار داری آخه؟
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer13 ، frozen mind ، soheilbadami ، samira t ، rouzbehdarvishi ، ari_kiana ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط amiry - 2012-12-13 ساعت 18:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان