کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
این طور وقتها می گن چی ؟؟ می گن جانا سخن از زبان ما می گویی یا همچین چیزایی نه؟ من کلا یا هر نوع جنبنده ای مشکل دارم .از حیوون گرفته تا اسباب بازی هایی که سر جاشون می لرزن! اولین بار تو مالزی متوجه تفاوتم با اکثر آدمها شدم که مار رو دورشون می پیچیدن و هر نوع ماهی و خرچنگ و جک و جونور رو می گرفتن دستشون و خداییش بهشون حسودیم شد. چون من از ترس مار کوه و دشت و دمن نمیرم ! ( سایه جون اگه مشاور جواب داد به من بگو .نمی خوام الکی پول جلسات مشاوره رو دور بریزم)

همون ماههای اول خونه یکی دعوت شدم که پسر هووشون !!!!!! همراه سگشون دعوت بودن! ( هوو ترسناک تره یا سگ ؟) سگشونم سیاه ! گنده ! تا چشم کار می کرد ادامه داشت ! منم که رنگم شده بود مثل پنیر لیقوان . این بدبختها هم که سگشون از ناموسشون با ارزش تره و اگه از سگشون بترسی بهشون بر می خوره. خلاصه این آقا به احترام هووی مادرشون که خیلی هم براشون عزیز بود یکی دو ساعتی تو حیاط با سگشون بازی کردن که سگه نیاد تو ( و البته از حضور خودشونم بی بهره بودیم خدارو شکر) اما دیگه طاقت نیاورد و من رو صدا کرد بیرون Sad حرفش این بود که سگ مثل یه بچه است . بازی دوست داره. ( راستی در باره سگهای تربیت شده اهلی حرف میزد نه سگهای شکاری) این که مگن جلو سگ بدویی اونم دنبالت می دوه ,نه برای اینکه بگیردت, برای اینکه فکر می کنه می خوای بازی کنی دنبالت می دوه. ضمن اینکه از حضور غریبه نگران میشه . اول کار دستتو طوری که از مچ خم شده و انگشتات رو به پایین هستن بیار جلو سگه و بزار بوش کنه! بدین سان به مقریبن بارگاه سگ می پیوندی و جزو احزابشون به حساب میای و دیگه برو پی کارت .اقلا خیالت راحته که نمی خواد بیاد از پشت سر غافلگیرت کنه که بوت کنه و بشناسدت. و دیگه اینکه به صاحب سگ اعتماد کن. اگه می گه گار می گیره , تلاش نکن نازش کنی و اگه می گه گاز نمی گیره الکی نترس !
خدا پدرش رو بیامرزه که باعث شد بنده بتونم تو dog friendly ترین شهر SOCAL زندگی کنم و هر روز با 6 تا سگ و 2 تا صاحب ترسناک تر از سگ تو آسانسور 14 طبقه رو گز کنم !
اما این دوره های اموزشی نیاز به باز آموزی دارن. چون الان بعد از 2 سال من دوباره اعتمادم رو از به سگ از دست دادم. منتظرم برم سیاتل اون آقاهه رو ببینم و دوباره یه گدرینگی با سگش بزاره و من تا دو سال دیگه با سگها دوست بشم. ( راستی دوستان جویای کار می دو نین دندونپزشک سگها چه درآمدی دارن ؟)
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط shahrzad_a - 2012-12-13 ساعت 21:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان