کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
یعنی من الان از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجم که یه تاپیک با این موضوع اینجا هست !!
منم مشکلم شبیه شهرزاد عزیزه ! از هر موجود زنده ای به جز انسان میترسم !! یعنی نه اینکه فکر کنید مثلاً میترسم که دست بزنم یا میترسم که باهاش بازی کنم ! نه !!!! یعنی همه رقمه میترسم !!! یه خواهرزاده 5 ساله دارم که یه بار جوجه دستش بود که بهم نشون بده که چقدر نازه!!! لحظه بعد بیچاره با دهن باز هنگ کرده بود که خاله نداش بالای دسته ی مبل در حال جیغ زدن چیکار میکنه !!! سریع جوجه رو برد بیرون : ))))))

سگ ؟؟ یکی از بدترین هاشه !!! اگه من یه سگ چلاق تو 50 متریم هم ببینیم ! باور کنید قلبم به شدت هرچه تمام میتپه !اصلاً تنها صحنه ای که میاد تو ذهنم اینه که به طرفم حمله میکنه و گازم میگیره و .... حتی حاضرم راهم رو کامل کج کنم ! و اگه راه دومی نباشه ؟؟؟ راه اومده رو برگردم !!
منم خیلی بابت این موضوع نگرانم !!! و به نظرم خیلی جدیه : (((
حالا راه حل دیگه ای نیست جز اینکه بزاریم دستمون رو بو کنه؟؟؟؟ !! یا به قول amiry اگه نخوایم اصلاً بیاد دورو برمون چی؟؟؟ نخوایم دوستمون داشته باشه ؟؟؟ هیچ رقمه راه نداره ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، el333 ، الهه سابق ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط Neda86 - 2012-12-15 ساعت 18:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان