کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
(2012-12-15 ساعت 18:50)Neda86 نوشته:  حالا راه حل دیگه ای نیست جز اینکه بزاریم دستمون رو بو کنه؟؟؟؟ !! یا به قول amiry اگه نخوایم اصلاً بیاد دورو برمون چی؟؟؟ نخوایم دوستمون داشته باشه ؟؟؟ هیچ رقمه راه نداره ؟؟؟؟

میگن ادم از هر چی بدش بیاد سرش میادWinkنه متاسفانه راهی نداره.در ضمن حیوانات به خوبی احساسات ما رو نسبت به خودشون درک میکنن.سگها هم بیشتر از سر کنجکاوی یا شاید شیطنت به سمت افرادی که از اونا میترسن میرن.

جالبه برای من یه بار اتفاق افتاد.یه بار از یه کوچه داشتم رد میشدم که یه دفعه یه سگ رو تو پیچ کوچه دیدم و ترسیدم البته من از حیوانات نمی ترسم بلکه چون ناگهانی جلوم ظاهر شدن ترسیدم یعنی اگه اون موقع یه بچه کوچیک هم بود باز باعث ترسم میشد و جالبه اون سگ هم که خیلی بزرگ بود یه دفعه با دو دوست رو سینه من فرود اومد و کلی تلاش کردم که نقش زمین نشدم این اولین و اخرین باری بود که یه سگ به سمت من اومد (شاید تصادفی بوده باشه ولی من هنوز فکر میکنم چون ترسیدم این اتفاق افتاد وگرنه اونم مثل بقیه سگهایی که هر روز می بینم بی تفاوت از کنارم رد میشد)

راستش منم ترس از حیوانات رو اصلا درک نمیکنم برای همین نمیدونم چطور میشه بهش غلبه کرد چون اصلا برام باورکردنی نیست که ادم از حیوون بترسه
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، aadine ، الهه سابق ، Neda86 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط یه مهاجر - 2012-12-16 ساعت 15:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان