کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
اگر به امریکا بیایید و زندگی کنید خیلی زود به سگ ها و گربه ها هم عادت می کنید. مادر من از گربه متنفر بود و از سگ هم بسیار می ترسید. پس از چند ماه که در خانه من ماند عاشق ببو (گربه خپل من) شد به طوری که وقتی رفت برای او گریه می کرد و می گفت دلم برای او تنگ می شود. می گفت اصلا در تمام عمرم هیچ وقت حتی فکرش را نمی کردم که به یک گربه دست بزنم چه برسد به این که شب ها کنار من بخوابد و من هم کله اش را ماچ کنم. ترسش نسبت به سگ ها هم فرو ریخت چون به هر خانه ای که می رفتیم سگ داشتند و پس از مدتی که دید آزاری به او نمی رسانند کم کم از آنها هم خوشش آمد. حیوان ها پس از مدتی حس خوبی را به آدم منتقل می کنند که بسیار خوش آیند است. البته من هم دوست ندارم که هر سگی به سر و کول من بپرد و یا صورتم را لیس بزند و اگر این اتفاق بیفتد به صاحبش اعتراض می کنم که حیوانت را جمع و جور کن مگر این که آن سگ را از قبل بشناسم و او را دوست داشته باشم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، laili ، el333 ، parsush ، amiry ، sayeh_m ، Neda86 ، aadine ، *NASIM* ، Tomas ، apoornaki ، sinamn ، sumya ، مریم361 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط rs232 - 2012-12-17 ساعت 23:36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان