کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
لی لی، مرغ عشق کوچولوی عزیز من که شبا تو دستم میخوابید، غذا دهنش میذاشتم، روش شونه هام مینشست و با نوکش صورتمو بوس میکرد، لی لی که 1.5 سال همیشه باهام بود و دختر کوچولوم بود، الان مرد.
نمیتونید درک کنید ولی مرغ عشقای من همه چیزمن. همیشه به مامانم اینا میگم وقتی برم آمریکا واسه نی نی گولی هام (مرغ عشقام) بیشتر از شما دلم تنگ میشه. تمام روز باهامن. لی لی عزیزترینشون بود. نمیتونید درک کنید چه حالی دارم. جاش توی اتاقم خالیه. خیلی خالیه
نی نی گولی هام توی اتاقم آزادن و توی قفس نگهشون نمیدارم. عاشق منن و منو میشناسن و صورت و دستامو بوس میکنن. انقدر منو شوهرم دوستشون داریم که پای اسکایپ میارمشون تا شوهرم ببینشون.
باور نمیکنید عین یه آدم همه چی میفهمن.
لی لی عزیزم. لی لی .....
از غصه دارم میترکم
الان بیشتر از موقعی که شوهرم رفت ناراحتم. لی لی .....
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، m9780 ، MAHDI2012 ، nicole.gemini ، soheilbadami ، Tomas ، *NASIM* ، battosai ، pari pariaaa ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط الهه سابق - 2012-12-30 ساعت 10:59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان