کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه برای مصاحبه در سفارت آمریکا حاضر شویم؟ (از نظر پوشش)
من فقط ابوطبی را انتخاب کردم بخاطر اینکه شرکت ما در دبی دفتر داشت و راحت میتونستم در حین ماموریت کاری برای مصاحبه ام هم برم و از امکانات شرکت استفاده کنم. ولی بعدا پشیمان شدم چون ابوظبی خیلی دیر وقت مصاحبه میدهد و آنکارا سریعتر از ابوظبی است.
راستش من نمیدونم که در مصاحبه فارسی چی میپرسند ولی در مصاحبه انگلیسی همین چیزهای معمولی رو پرسید و در مورد کار و زندگی و این جور چیزها. بعدش هم البته چند تا جوک و بگو و بخند. آخه یه دختر خانم امریکایی بود و من هم که با کت شلوار و کراوات عروسیم رفته بودم مصاحبه. راستش واقعیت اینه که کیس من با کیس شماها یه مقداری فرق میکرد برای همین چیزهای خیلی زیادی پرسید. ما توی هتل چلسی دبی اقامت داشتیم چون شرکتمون اونجا قرارداد داشت و وقتی گفتم اونجا هستم گفت اتفاقا من خیلی اونجا رو دوست دارم و از این چیزها. حیف که اون موقع هنوز مجرد نبودم! Smile (شوخی میکنم من حتی جرات نمیکردم به شوخیهایی که میکرد بخندم و فقط لبخند میزدم!)
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: چگونه برای مصاحبه در سفارت امریکا حاضر شویم - توسط rs232 - 2009-11-10 ساعت 05:58
usa - توسط mohammad.roshan - 2014-11-14 ساعت 23:55
از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - توسط nora - 2013-04-14 ساعت 00:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان