کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
:
(2013-01-02 ساعت 22:35)usa lover نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 20:25)پروا نوشته:  سلام
چند لحظه وقتتون رو به من ميديد دوستان منSmile
حتما تعدادي از شما از جمله خود من تاحالا بجز افراد خيلي نزديك به كسي نگفتيم كه در لاتاري برنده شديم.
براي گفتن چه تصميمي دارين؟؟
١-وقتي ويزاتونو گرفتين ميخواهيد بگيد كه لاتاري برنده شدين؟
٢-وقتي رفتين اونور آب ميخواهيد اعلام كنيد؟
٣-بعد از ٦ ماه ميخواهيد اعلام كنيد؟
٣-اصلا تا آخرش نميخواهيد اعلام كنيد؟؟
٤- كساني كه نميخواهيد به كسي اعلام كنيد كه لاتاري برنده شديد(به هر دليلي) به افرادي كه نميشه راحت چيزي براشون ببافيد و افراد مطلعي هستند چي مي گيد؟
از همه دوستان خواهش ميكنم نظرشون رو اعلام كنند و اگر نظرشون با ديگران مشابه بود حتما دكمه تبريك و تشكر رو بفشارند
ممنون  

پروا جون به نظرت نباید گفت از طریق لاتاری؟
من دلم می خواد نگم از طریق لاتاری ولی مشکلم اینکه همه ماشالا مطلع هستن و راهی به ذهنم نمی رسه

من برام این شده یه مشکل اساسی داستانش طولانی ولی فکر کن بگم از یه دانشگاه نزدیک کانادا (چون خالم کاناداست) مثلا ایالت سیاتل پذیرش گرفتم که این دانشگاه گفته بیا اونجا زبان بخون بعد شایدم به بعضی ها هم بگم از طریق یه شرکت رفتم (مهاجرت کاری) که هم زبان آکادمیک نمیخواد هم راهاش پیچیده است کسی زیاد نمیپرسه
اولین مرحله اینه که یه دانشگاه تو اون ایالت مورد نظر خودم پیدا کنیم.
این که به فامیل بگم میگم ولی خیلی سخته این مرحله من با سلطان بانو موافقم چه کنم من گذاشتم همه چیز رو سر وقت بگم برای کم کردن استرس در زمان حال حال میکنمBig GrinBig GrinWinkTongue
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: از هر دری، سخنی ... (غیر مهاجرتی) - توسط alirezass - 2013-01-02 ساعت 22:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان