کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
همونطور که قبلاً هم گفتم، من به هیچ کس نگفتم حتی پدر مادرامون و خواهر برادرامون...
تا زمان اخذ ویزا هم نمی گیم... بعد از آن به خواهر برادرها و پدر مادرمون میگیم.این تا اینجا
همونجور که میدونید چشم زدن چیزی هست که در همه ادیان و قبایل و آداب و رسوم و عادات هاشون تایید شده و یقیناً اقوام منتظرالمهاجرت ما اگر بفهمن که .بله... ما داریم از این روش میریم کار تمومه و (به قول قاسم توی دایی جان ناپلئون) دود میشیم میریم هوا.
پس من با یک کلکی به همه میگم که دانشگاهی در کالیفرنیا قبول شدم و برای شش ماه میریم و برمی گردیمو یواش یواش از اذهان فامیل محو میشیم...
باور نمی کنید که من و خانمم مثل فیلمای 007 از زمان قبولی، ساعتهامون هم با هم تنظیم کردیم و عملیات رو شروع کردیم...
یه تجربه:
من وقتی قرار شد با یه حقوق خوب و کار خوب و ماشین و ... برم دبی زندگی کنم از همکارا گرفته تا عَره و عوره و شمسی کوره ... گفتند چه شانسی دارند اینا خوش به حالشون و همین کافی بود که اقامتی که همه کارهاش انجام شده بود فقط آخرین امضاش موند تا پایان جلسه آقای شیخ و بعد از جلسه برای ایشون کاری پیش اومد و رفتند سه روز مرخصی و بعد مصادف شد با قضایای 3 فار.رت انگل.ایس و همه اقامت ها لغو شد و ما هم دست از پا درازتر اومدیم تو شرکت با یک ایل دشمن روبرو شدیم...
پس تجربه تلخمون میگه تا ویزا به هیچکس نگیم و بعد هم به اندک دوستی بگیم....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - توسط bayat_r - 2013-01-02 ساعت 23:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان