کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
(2013-01-02 ساعت 22:46)امیر مهاجر نوشته:  میتونیم بگیم از طریق یک شرکت ویزای کاری گرفتم.
اینجوری کسی هم دنبال دانشگاهی نمیگرده.
اگر هم گفتند کدام شرکت میگیم حضور ذهن ندارم اسمش سخت بود! همین!
دوستم تو اون شرکت آشنا داشت!
میپرسند چطور ویزا گرفتید؟ چجوری قبول کردند؟!
ما هم میگیم. رزومه کاری خوب ارائه دادیم! شرکت معتبری هم بود و خلاصه خیلی سخته ولی ما هم خیلی خفن بودیم!

من تو فامیل و دوستای نزدیک که نمیتونم چیزی جز برنده شدن تو لاتری بگم چون الان 1سری ها میدونن و دیگه نمیشه دروغ گفت چون خیلی زشته!
منم به انرژی اعتقاد دارم اما به قول آقا فریدون، به قدرت خدا بیشتر از همه چی اعتماد دارم و ازش میخوام خودش مثل همیشه کمکم کنه و هوامو داشته باشه، مطمئناً هیچ قدرتی بالاتر از قدرت اون نیست، پس خیالمون راحت Smile
اما تو شرکت، اگه بتونم میخوام بگم عموم برام دعوتنامه فرستاده و میخوام برم پیشش و اگه بتونم کار گیر بیارم اونجا میمونم وگرنه که برمیگردم! اینطوری کمتر دلشون میسوزه Smile
اگه در مورد کار هم سوال کردن میگم یکی از آشناهامون اونجا شرکت داره و اگه بشه میرم پیش اون.
اگر ایرادی در روش کارم بگیرن که اگه ویزیتوری بری و برنگردی نمیشه کار کنیو واسه عموت هم بد میشه میگم من درست نمیدونم اما وکیل خودش همه کارا رو میکنه و خلاصه من نمیدونم 1 کاریش میکنم دیگه!
الان که اینا رو گفتم احساس کردم بهتره بگم عموم شرکت داره و از اون طریق اقدام کردم!!!
الان دقیق نمیدونم چی کار میکنم اما تا فروردین سال دیگه ایشالا تصمیم میگیرم!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - توسط r_ent - 2013-01-03 ساعت 18:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان