کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
روزی
1- پیرمردی همراه با نوجوانی با خر خود از محلی عبور میکردند،
2- در ابتدای راه مردی آنها را دید و گفت : خب شما که خر دارید چرا پیاده میروید و سوار نمی شوید. پیرمرد که دید حرف منطقی است، نوجوان را بر روی خر نشاند و خود افسار خر در دست به راه افتادند.
3- دیری نپایید که رهگذری نزدیک آمد و به نوجوان گفت: ای مرد جوان چگونه می پذیری که پیرمرد پیاده برود و تو جوان بر خر. نوجوان که دید حرف منطقیست از خر پیاده شد و پیرمرد بر خر سوار شد و نوجوان افسار خر در دست به راه افتادند.
4- چند قدمی نرفته بودند که زنی کنجکاو (بخونید فضول) به محض دیدن آنها با صدای بلند خندید و گفت خوب پیرمرد تو با این سن چرا بی تجربه ایی؟ خب خر برای بار بردن است این نوجوان هم که وزنی ندارد پس آنرا نیز روی خر بشینان! پیرمرد ناراحت از اینکه چرا به فکر خودش نرسیده به همراه نوجوان بر روی خر نشسته و به راه ادامه دادند.
قبل از رسیدن به مقصد مردی از دور چوب به دست به آنان نزدیک شد و گفت اگر همین لحظه از این خر زبان بسته پایین نیایید فرقتان را می شکافم.مگر چه گناهی کرده که اینگونه بار بر دوشش می گذارید؟ وآن دو پیاده شده به راه ادامه داده اند.
پس از آن پیرمرد و پسر را هیچکس ندید، چون آنان تصمیم گرفته اند شبانه بدون اینکه کسی آنها را ببیند به طرف مقصد ادامه راه دهند...

@مامان سایه: این متن رو از خودم نوشتم.
@ همه: کلاً وضعیت ما اینگونه است، آنان که دورترین مسافرتشان king abdol great بوده هم از مزایای سفر سخن ها میگویند و آنان که پس از انقلاب را در سواحل قناری در کنار حوریان میگذرانند از مضرات آن. پس عقل و تجربه شخصی و شناخت از خود، بهترین ابزار برای تصمیم گیریست.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط bayat_r - 2013-01-06 ساعت 22:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان