کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور به آفیسر ثابت کنیم پتیشنر در آمریکا اقامت دارد؟ (Domicile)
Blazeعزيز ممنون از جوابتون، من تمامي پستهاي اين تاپيكو خووندم ولي اگر من بخوام به اونا فاميلم رو بعنوان اسپانسرم معرفي كنم و با توجه به اينكه تمامي آدرسهاي من در امريكا آدرس اونها هست بخوام ثابت كنم كه با اونها دارم زندگي مي كنم بنظر شما چه مدركي دال بر اين موضوع ميشه فراهم كرد؟آخه اگر مساله اجاره مستقل خونه توسط خود من مطرح بشه چيزاي ديگه هم پشت سرش مياد مث قبض آب و برق به اسم من و ...و اين يعني كلي سند سازي و ...از طرفي من با فاميلمون رو در بايستي دارم و همينكه اسپانسرم ميشه كلي لطف ميكنه به من، من ميتونم اينجوري وانمود كنم كه پيش اونا زندگي مي كردم تا همسرم بياد ولي مدرك معتبري دال بر اين موضوع بنظر شما چي ميتونه باشه
ممنون ميشم جواب بدين
درضمن من اگر يه بار قبل از مصاحبه شوهرم برم امريكا تا در تاريخ مصاحبه ايشون بگه كه من در خاك امريكا هستم، و بعد از مصاحبه برگردم؛ بفرض اينكه كيس ايشون به كليرنس بر بخوره آيا دوباره مجبورم زماني كه كيسشون كلير ميشه و ايشون ميرن تا ويزاشونو بگيرن امريكا باشم؟

Omniaي عزيز
كيس من به دفتر uscis مركز vermont فرستاده شده و هنوز حتي توسط خود uscisهم approve نشده كه به nvcبره بنابراين هنوز از nvcبرام هيچ نامه يا ايميل و يا كيس نامبري نيومده،visa bulletin هم نشون ميده الان تا sep 2010 پيش رفتن.شما چي؟هيچ خبري دارين كه پروندتون از uscisبه nvc رفته يا نه هنوز؟از كجا بفهميم؟من كه هرچي تو سايت uscis وضعيتمو چك مي كنم همش ميزنه initial review!يعني حتي نميره به مرحله بعديش كه decision making هست! شما پروندتون تو كدوم مركز uscisداره بررسي ميشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: چطور به آفیسر ثابت کنیم پتیشنر در آمریکا اقامت دارد؟ (Domicile) - توسط naka_sach - 2013-01-09 ساعت 16:14
RE: چطور به - توسط Nightsky007 - 2014-01-30 ساعت 19:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان