کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
خوب خدا رو شاکرم که بحث های سایت به این انجمن حقیر و نوپا سرایت کرد و امیدوارم باعث پیشرفت بشه .
فرهنگ اقوام هندی نشات گرفته از فرهنگ آریایی و زرتشتیه که بعد از طی سالیان سال با توجه به توانایی پذیرش نظر مخالف که در این کشور وجود داشته ( کجای دنیا اینجور پذیرش نظر مخالف و تنوع فرهنگی رو دیدید؟ ) به کشور هفتاد و دو ملت با هفتاد و دو فرهنگ گوناگون تبدیل شده که همگی بهم احترام می گذارند . از اونجایی که من چند دوست هندی دارم وقتی که باهاشون صحبت می کنم و ازشون درباره ی کثیفی انتقاد می کنم بسیار صبورانه دلیل این مساله رو بهم می گند که البته صد در صد قانع کننده نیست اما بازهم دلیل موجهیه . ببینید ما توی ایران خودمون 70 میلیون جمعیت داریم و وقتی به یک سری مناطق میریم (حتی در همین تهران پایتخت) ریشه های از عدم بهداشت و کثیفی رو می بینیم ، حالا چطور انتظار داریم کشوری که هنوز به سنت های خودش وفاداره و جمعیت بالغ بر یک میلیارد نفر رو در خودش جا داده همه جا تمیز باشه ؟؟؟ چطور میگیم هندیها مردم کثیفی هستند در صورتی که خودمون هم اگر عرف جامعه این مساله رو بپذیره شهر رو به کثا..فت می کشیم ؟؟؟ ببینید یه مطلبی از وبلاگ ایندیا 302 گذاشتم راجع به ادرار کردن هندیها در شهر که این ریشه در زمان مبارزات ضد استعماری گاندی داره اگر توی ایران همچین چیزی پیش اومده بود آیا تا انگلیسی ها می رفتند ما آدمای تمیز و منزه تموم می کردیم ؟؟؟ ما که این مبارزات رو نداشتیم الان اگه بهمون فشار بیاد کنار خیابون همون کار رو می کنیم و کسی هم نمی گه کثیفین؟؟؟ یه سوال : وقتی آمریکایی ها از توالت استفاده می کنن خودشون رو نمی شورند آیا این دلیلی بر کثیفیشونه ؟؟؟ آیا ما ایرانیا توی کل ملل جهان تمیز و پاکیزه ایم یا وقتی توی ماشین پرتغال می خوریم پوستش رو بیرون میندازیم ؟؟؟ یه جمله ی بلژیکی هست که میگه اگه از کسی انتقاد می کنی خودت اون مساله رو نداشته باش . ببخشید اگه یکم ترش کردم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، usa.lover ، یه مهاجر ، online27H ، zara man ، shovaleye ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط Ali Sepehr - 2009-11-18 ساعت 14:33
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان