کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: ازدواج با ایرانی یا آمریکای
با ایرانی
49.46%
46 49.46%
با آمریکای
50.54%
47 50.54%
مجموع 93 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با ایرانی یا آمریکایی؟
کلن تعبیر دوستان از ازدواج اینجا "زن گرفتن" بوده!!! پس برعکسش چی؟ همون "شوهر کردن"!

پیرو پست قیلی دوستمون، همه تو شرایطی نیستن که بتونن/بخوان همه شرایط مختلف رو امتحان کنن و بعد تصمیم بگیرن. گاهی باید از همینجا تو ایران تصمیمت رو بگیری.
برادر خود من 6 ساله اونجاست و الان به ابن نتیجه رسیده که اختلاف فرهنگی بین ایرانی ها و آمریکایی ها زیاده و الان دوست دختر ایرانی داره و خوشحال تره. اما باز ممکنه بعضی ها اینطور نباشن و اخلاق و رفتار آمریکایی رو بیشتر بپسندن. دختر عمه ام از ایران هم خیلی با ایرانی ها رابطه نداشت و اونجا دوست پسر آمریکایی داره و خیلی هم هپیه! به من هم میگه اشتباه نکن بیا اینجا پسرهای آمریکایی خیلی خوبن!!

البته من الان هنوز قبل از رفتن باید تصمیمم رو بگیرم و سر دوراهیم... سخته واقعن!! چون هنوز خودم هم هر چی از آمریکا میدونم از طریق خانواده و دوستان و فیلم ها و سریال هاست و بس!

کاشکی دوستان از تجربه های خودشون یا اطرافیانشون هم بنویسن. فکر می کنید آدم ها اونجا خیلی عوض بشن؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، sooso ، pv-n ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: ازدواج با ایرانی یا آمریکایی؟ - توسط شاپرک - 2013-01-30 ساعت 20:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان