کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-05 ساعت 19:23)hasti_rara نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:35)sepid_a نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:26)sayeh_m نوشته:  گل نهال جان
متاسفانه فكر ميكنم كه " رايانه " همسر هستي عزيز بودن Sad اين اتفاق احتمالاً براي اونها افتاده Sad
واقعاً اميدوارم يه اتفاق خيلي خوبي براشون تو زندگي پيش بياد كه بتونن اين مسئله رو فراموش كنن Rolleyes
واقعا ؟؟؟ خیلی ناراحت شدم Sad
سلام همراهان عزیز و گرامی مهاجرسرا
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید . تا حالا شوکه بودم و دوست نداشتم بیام مهاجرسرا خبر بد بهتون بدم . از این همه لطف و محبتتون سپاسگذارم . متاسفانه ما رو رد کردن البته با برگه سفید .Big Grin هرچی هم براشون توضیح دادیم و گفتیم که طی این مدت چیکارهایی رو انجام دادیم فایده ای نداشت و آفیسر فقط به حرفهامون گوش میداد و فقط میگفت متاسفم کاری نمیشه کرد ما 30 دقیقه بحث کردیم توضیح دادیم ، خواهش کردیم و گفت هیچی دست من نیست و توی کی سی سی برای شما تصمیم گرفته شده و من اینجا نشستم که فقط برگه های مصاحبه شونده ها رو بدم و پرونده ها رو تکمیل کنم . هر چی گفتیم تست DNA بگیرید با هزینه خودمون . قبول نکرد و گفت کاملا مشخصه که این پسر خودتونه چون قیافش شبیه پدرشه . و اصلا نیازی به انجام این تست نیست . هر چی من بهشون گفتم خواهش میکنم آینده بچه ما رو خراب نکنین و شما میتونین بهش این فرصت رو بدین که اونجا بزرگ بشه و تحصیل کنه و آینده خوبی داشته باشه اما فقط میگفت متاسم . نمیتونم کاری انجام بدم و باید بگم شما رد شده هستید و کاری از دست ما بر نمی آد .و فقط اسم و مشخصات کسایی که ما باهاشون صحبت کرده بودیم رو یادداشت کرد که بهشون بگه باید برای همچین مورد هایی جواب قطعی و ردی رو از اول بدهند مثل کسایی که از سهمیه اروپا و یا کشور دیگه ای استفاده میکنن و همون اول بهشون میگن که که شما رد شدین و سال دیگه اقدام کنین . و گفت حتما این کار رو میکنم که به مورد هایی مثل شما قطعی همون موقع جواب رد بدن و در ضمن گفت طی این مدت 7 نفر رو به علت ننوشتن اسم بچشون توی ثبت نام اولیه رد کردم ( کنسولگری ارمنستان ) و برای همه هم متاسفم و کاری نمیتونم انجام بدم . بعدش برامون آرزو کرد که سال دیگه برنده بشیم و بریم پیش خودش که منم توی دلم گفتم عمرا دیگه بیام ارمنستان اونوقت میرم ابوظبی Big Grin بهر حال الان فقط از این خوشحالم که دوستهای خوبی مثل شما توی مهاجرسرا پیدا کردم و بدون اینکه ببینموتون دارین با من هم دردی می کنین . آره سخته قبولش . خیلی هم سخته . ولی امیدوارم دیگه هیچ کدوم از بچه ها با مشکل ردی مواجه نشه . خداوند همه کسانی که ما رو توی این مدت همراهی و کمک و دعا کردن رو حفظ کنه و براشون بهرتینها رو رقم بزنه . از ته قلبم برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن . شاید قسمت ما هم این بوده که اینجا بمونیم و ... ولی یه چیزی ته دلم میگه2014 اسممون دوباره درمیادBig GrinCool این همه اعتماد به نفس رو دارین Big Grin
بهر حال وقتی برگشتیم برای اینکه حق مهاجرسرا هم گردن ما هست براتون سفرنامه و یا شاید بهتره بگم غم نامه مون رو براتون مینویسم تا شاید ما هم تونسته باشیم به کسایی که بعد ما مصاحبه دارن یه کم کمک کرده باشیم و واقعا امیدوارم nana2013 بتونه موفق بشه و براش آرزو میکنم از ته دلم که بتونه اون ویزاشو بگیره . ببخشید وقتتون رو گرفتم و باز هم ممنونم بابت همه زحمت هایی که به شما دادیم طی این مدت.
با سپاس و احترام

درمورد برگه های داخل پرونده هم باید بگم به نفر قبل از ما که ایشون هم عضو مهاجرسرا بودن (فکر کنم کاربر s.s.h بود) برگه آبی داد . که براشون کلی خوشحال شدم . جالبه توی پرونده ما برگه زرد بود و به ما یه برگه تایپ شده سفید داد که زیرش رو امضاء کرد و تقدیممون کرد . دیگه حالا چند تا برگه دارن من نفهمیدم و برگه زرد رو هم توی پرونده بایگانی کرد .
هستی عزیزم برات بهترینا رو آرزو دارم ,غمنامه چیه ,حداقل مسافرت دیگه,خوش بگذرونین ,من بارها اینو گفتم الان هم میگم ,فکر کنم همه هم مشکل منو میدونن ولی هستی جان شاید تو این کار مصلحتی بوده و حتما همین طوره , من خیلی آدم معتقدی نبودما ولی جدیدا اتفاقاتی برام افتاده که واقعا نمیدونم چه جوری بگم که باورتون بشه, خلاصه هستی عزیزم امیدوارم به هدفت برسی و سال دیگه ایشالله برنده شی ,

پیام‌های این موضوع
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2012-11-26 ساعت 21:48
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2012-12-05 ساعت 10:25
RE: تقویم تاریخ - توسط zavosh - 2012-12-12 ساعت 10:02
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-01-21 ساعت 16:31
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-02-01 ساعت 01:14
RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - توسط Judy Abbott 13 - 2013-02-06 ساعت 13:31
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-02-11 ساعت 01:05
تقویم تاریخ (ورژن جدید) - توسط bayat_r - 2013-02-12 ساعت 17:30
RE: تقویم تاریخ (ورژن جدید) - توسط nimo80 - 2013-02-12 ساعت 17:53
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-03-11 ساعت 09:58
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-04-01 ساعت 23:40
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-04-13 ساعت 13:54
تقویم تاریخ - توسط bayat_r - 2013-05-21 ساعت 01:13
RE: سخنی از در دوستی - توسط iman63ir - 2013-02-02 ساعت 22:53
RE: سخنی از در دوستی - توسط kavirr - 2013-02-02 ساعت 23:23
RE: سخنی از در دوستی - توسط roeentan - 2013-02-02 ساعت 23:33
RE: سخنی از در دوستی - توسط bayat_r - 2013-02-02 ساعت 23:36
RE: سخنی از در دوستی - توسط lilac - 2013-02-02 ساعت 23:40