کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
من به همه توصیه میکنم اگر راهی ندارید واسه رفتن به کشور دیگه اونوقته که بیاید هند...چون اینجا یک ............ بزرگه...از دور اواز دوهولش خیلی بالاست و یادتون باشه که توی هند دلار حساب میشید.!!!
(2009-11-18 ساعت 16:39)sadra_sepehr نوشته:  
(2009-11-18 ساعت 16:19)usa.lover نوشته:  
(2009-11-15 ساعت 23:52)hvm نوشته:  این پان رو که گفتی من در هند دیده ام و البته خیلی زیاد
اما در مورد دشمنی اون با نفخ معده اطلاعی نداشتم ولی میدونم که یه نوع نشئه جات است مانند ناس افغانی ها
توی هر خیابونی میتونی پس مانده پانهایی رو که هندی ها تف کرده اند و کف خیابون رو قرمز کرده ببینی
حال آدم رو بهم میزنه
به نظر من یکی هندی ها اصولا یه جوریند که خیلی خوشم نمیآد
فکر نمیکنم نژادپرست باشم ولی اصولا فرهنگ آمریکایی ها رو بیشتر به خودم نزدیک احساس میکنم و خوشحالم که توی هند نیستم

من هم درباره این ناس یه چیزی هایی شنیدم. انسان اینقدر میتونه کثیف باشه؟؟؟ این دیگه فرهنگی نیست که بشه بهش احترام گذاشت، این بی ش....عور..ی هست نه فرهنگ.
من خودم تا چند ماه پیش قصد داشتم برم هند درس بخونم، ولی الان فهمیدم که اینقدر کثیف هستند که اصلا نمیشه بینشون زندگی کرد. بابا قربون ایران!!!
البته من هم عاشق طبیعت و آثار تاریخی هند هستم، ولی حاضر نیستم برم اونجا و مدت زیادی زندگی کنم و حتما تا چند وقت دیگه به عنوان یک توریست و برای مدت کوتاهی میرم بگردم و این کشور عجایب را ببینم. شنیدم زیباترین جنگلهای دنیا در هند است.
جنوب هند در دوران باستان یک تمدن بزرگ کلاسیک بود که مرکز قدرت آن در قسمتهای کوهستانی شرق آن قرار داشته است. از بین کوههای کرلا، دو راه به طرف شرق و به طرف جلگه های جنوب هند وجود دارد. این مسیرها به منطقه ای راه پیدا میکنند که مارکوپولو آنرا زیباترین منطقه روی زمین خوانده است.
ولی اگر هندیها به اندازه آمریکایی ها تمیز بودند، من حاضر بودم برم هند به جای آمریکا. چون واقعا یه حس خوبی داره هند.
ابته بماند که 99% هندیها، خرافاتی هستند و دینهای متفاوتی دارند.
اگر به دنبال بهترین سواحل دنیا میگردید،سواحل لاکشادویپ در جنوب غرب و گووا در جنوب هند را فراموش نکنید.
ولی خداوکیلی من از کثیف تر و زشت تر و بی ش...عور تر از مردان تاجیکستانی هنوز ندیدم. یه مستندی از بی بی سی پخش شد که مراسم خرافی تاجیکستانی ها را نشان میداد. البته مردانشان نه زنانشان.
بر خلاف مردانشان، زیباترین زنان(روسی) را دارند که به قول خودشان زوجین بیشتر= ثواب بیشتر.
این قوم، اصلا زنان را به حساب نمی آورند و به نظر من این هم از دینشان نشات میگرد.
به قدری قضا خوردن این انسانها چندش آور است که من حالم داشت بد میشد و نزدیک بود بالا بیاورم. چنان انگشتان چربشان را لیس میزند که من یاد تصویر ضحنی ام از حمله اعراب به ایران افتادم.(stereotype) و من نظر خودم را عرض کردم. نریزید رو سرم ها!!! Big Grin

عجب!
محمد جان متاسفم که طرز تفکر دی..ک...تا...ت...و..ر گونه ای داری و هر فرهنگی که برخلاف میل شما باشه رو بی شع..و..ری میدونی . اگر اینطوره که شما میگی پس از نظر مردم آمریکا و مردم کانادا و کلا مردم غرب ما ایرانیها انسانهای فوق العاده بی شع..و..ری هستیم چرا که قانون رو رعایت نمی کنیم و پشیزی برای قانون ارزش قائل نیستیم. آیا این مصداق بی شع....و.....ری هست از نظر شما ؟؟؟ واقعا متاسفم برای خودم که اینجور طرز تفکر ها توی مردم کشورم و دوستان نزدیکم ریشه دوونده ، اگر ما می خواهیم دیگران به نظراتمون احترام بگذارند بایستی اول از خودمون شروع کنیم و به دیگر فرهنگ ها اهانت نکنیم. اگر ما می خواهیم آزا..D بی.ا.ن رو داشته باشیم بایستی حد و حدود اون رو هم بدونیم و بدونیم که هر کس آزا..د است هر سخنی را بگوید به شرطی که به دیگران اهانت نکند .
راجع به اینکه می خواستی اونجا درس بخونی و الان نظرت عوض شده باید بگم که صلاح مملکت خویش خوسروان دانند و به ما مربوط نیست.
در مورد خرافات هندیها هم باید بگم موافقم باهات اما اون هم نظریه که قابل احترامه
قوم تاجیک هم قابل احترامند و ما حق نداریم بخاطر اینکه نظراتشون برای ما مورد قبول نیست بهشون بی احترامی کنیم.
در ضمن من از هر انتقادی که جنبه ی توهینی نداشته باشه استقبال می کنم.
راحت بگم در مورد مردم هند حقیقتا مردمانی ...... هستند...فرهنگشون و دینشون اونها رو نابود کرده...اگر هم ادیان تا به حال پیش هم زندگی میکنند از وجود دولت با شعور اونها هست...شما شنیدید جنگ مسلمانان و هندوها و مسیحیها در هند رو؟ دلیل جنگ هندوها این هست که اعتقاد دارند هندوستان یعنی سرزمین هندو نه ادیان دیگه! پلیس اجازه نمیده که کسی به جون کسی بیافته! هندوستان فقط اثار تاریخی داره...بله مردمشون گرمند تا موقعی که پول داری و گرمند تا موقعی که پول داری اگر در اروپا کسی گرم نیست دلیلش اینه که اموختن به اونها که گرم نباشید تا دردسر درست نشه!
من هند زندگی میکنم نزدیک 5 ساله! پس کسی نمیتونه بگه که قدرت تجزیه و تحلیل حقایق رو ندارم...
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، shovaleye ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط parpar - 2009-11-23 ساعت 10:30
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان