کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
the end of the story
سلام،

مرسی آقا مسعود. خدا به ما خیلی کمک کرد. من در فرم های ثبت نام اولیه محل تولد همسرم ( که برنده بود) را اشتباه نوشته بودم ولی نمی دونستم. به همین دلیل از ما اول پول یک نفر را گرفت (مثل آقای خسرو ) که من بسیار نگران شدم. ولی بعد کنسول قبل از اینکه ما را صدا کنه با 2 نفر دیگه تو همون باجه و طوری که ما می دیدیم، صحبت کرد. و مرتب هم سرش را به علامت نه تکان می داد. خلاصه ما را صدا کرد و به من گفت که این اشتباه تو عمدی نبوده دیگه...( و با سر میگفت بگو بله) که من گفتم بله. سوالات هم یسیار ساده و کم. در نهایت به ما گفت پرونده تون کیلی کوبه!!! و بالای همه برگه ها هم AAA و ok نوشت و گفت سایت را چک کن ولی نه حرفی از کلیرنس زد ونه صندوق دار ( موقع پرداخت 2 تا 755 دلار دیگه ) و نه این گزینه را چک زد. گفتند تا 18 سپتامبر توی سایت را چک کن اگه شماره تون در اومد بیا اگه در نیومد هم به هرحال بیا و ویزایت را بگیر. سفر نامه ام را هم می نویسم ولی نمی دونم با این اطلاعات کاملی که شما دوستان به ما ها داده اید، آیا چیز جدیدی داره یا نه؟

مرسی
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
the end of the story - توسط godthegreat - 2008-08-27 ساعت 16:03
RE: the end of the story - توسط Masoud - 2008-08-27 ساعت 18:46
RE: the end of the story - توسط godthegreat - 2008-08-28 ساعت 10:15
RE: the end of the story - توسط jMaster - 2008-08-28 ساعت 14:22
RE: the end of the story - توسط Ali54 - 2008-08-29 ساعت 11:02
RE: the end of the story - توسط samad - 2008-08-31 ساعت 15:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان