کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم!
سلام

برای خرید تخت و تشک تجربه خودم خرید از از Sam'S Club بود که خیلی‌ برامون به صرف در اومد! البته ما آنلاین خرید کردیم و جنسو از نزدیک ندیدیم، ولی‌ خوبیه اینجا اینه که میتونی‌ سرچ کنی‌ و قیمت همه جا رو چک کنی‌ عکسها رو ابینی و ریویو‌های دیگران رو بخونی‌ و اونی‌ که بهترین هست رو انتخاب کنی‌....اگه هم نهایتش از خرید رازی نابودی میتونی‌ پس بدی.....خوبیه اینجا اینه که می‌شه هر چیزیو سرچ کرد و نظر کسانی‌ که این خرید رو کردن رو دید و بد تصمیم به خرید گرفت. در مورد مبل هم ما از Macysخرید کردیم که خیلی‌ خوب و به صرف بود، جالب اینه وقتی‌ اولین خرید بزرگ و گرونتونو از Macys میکنی‌ اونا بهتون یه تخفیف خیلی‌ ویژه میدن البته باید کارت Mcysبراتون صادر بشه تا از این تخفیف استفاده کنین....لوازم خونش خیلی‌ با کیفیت هست فقط گرون در میاد و بعضی‌ وقتا جای دیگه هم نمیتونی‌ پیدا کنی‌، فقط مخصوص میسیز هست...ولی‌ خوبیش اینه وقتی‌ عضو باشی‌ و کارت Macys داشته باشی‌ برات ایمیل میزنن که مثلا حراج دارن یا برات کپون می‌فرستن تا ۲۰% تخفیف میدان یا حتا ۲۰$ تخفیف برا جنس ۵۰$ که خیلی‌ خوبه! من معمولا چیزایی رو که می‌خوام رو سرچ می‌کنم تو کارت آنلاین Macys میزارم تا یادم نره بد هر از گاهی‌ بهش سر میزنم، یه وقتایی میبینم نصف قیمت شده! اون موقع میرم میخرمش...بعضی‌ وقتا هم Shipingشون مجانی‌ هست برا خرید بالای ۵۰$ که باز می‌صرفه و میارن در خونه....این تجربه من بود... برای لباس و خرده ریزه خونه، ROSS انتخاب خوبیه. برای کمد و کشو هم IKEA هم به صرف هست و هم کیفیته خوبی‌ داره.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: خرید کردن در آمریکا:از کجا و چگونه خرید کنیم! - توسط Yeganeh20 - 2013-02-10 ساعت 21:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان