کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
حقیقتا اقای ادمین واقعا سنگ تموم گذاشت..من تشکر میکنم از شما اقای ادمین...متاسفانه اطلاعاتی رو من اینجا نمیتونم شرر کنم...متاسفانه یا خوشبختانه من ادم رکی هستم و نه بدبین و نه زورگو و نه کینه ای ! ولی اقای ادمین من اگر بخوام تجربه ای داشته باشم فقط تجربه هایی رو اینجا میذارم که مثلا "چطور از دست صاحبخونه خودتون روز اخر و در هنگام تصفیه حساب فرار کرد" چون متاسفانه نقطه مثبتی هند نداره! و بیان کردن امثال این قضیه ها فقط باعث امثال این درگیریها میشه!

متاسفانه دوستان بسیاری هستند که به هند میان و بعد از دیدن این منظره ها هند رو ترک میکنند! ونهایت هم یک سال وقت و پولشون رو گذاشتند! مسائل تنهایی! پول! تمیز نبودن خیلی از محلها و افراد! هم زبان پیدا نکردن! و فرهنگ خاص و ...غیره!!!!! که گفتن اون دوباره شاکی میاره! امثال این چیزها باعث میشه که تقریبی از افراد تا زمان خاصی اینجا دوام بیارن! خب تعدادیشون هم به دلیل راهی نداشتن اینجا میمونن! و تعدادی هم که مشغول تفریحن یا شاید هر چیز دیگه اینجا رو بهشت میدونن! متاسفانه خیلی ها قبل از اومدن فکر میکنن اینجا همه در حال رقصند و پایکوبی!
ضمنا من مشغول گرفتن پست دکترای خودم هستم حالا بماند چه رشته ای چون دردی رو دوا نمیکند ! به قول خودمون پله ای تا پروفسورا نیست!

هر کسی خواست سوالی بپرسه در مورد هند اگر تا اونجایی که چیزی بدونم رک و حقیقتا به ایشون میگم! متاسفانه اینجا جای نقد هند نیست! حداقل به خاطر کسانی که شاکی میشوند! کسی خواست میل خصوصی بزنه من هم به احترام شاکیون جوابشون رو خصوصی میدم !
شاد و پیروز باشید!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، jayjay ، رامین راد ، Electronic-Arts ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط parpar - 2009-11-26 ساعت 00:13
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان