کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2012-07-16 ساعت 04:52)آندیا نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر
راستش من از برندگان لاتاری 2012 هستم و الان برای بار دوم به کالیفرنیا اومدم و تصمیم دارم که بمونم .حدود 4 ماه خونه بستگانم بودم و حالا تونستم در یک شهری که حدود یک ساعت با لس آنجلس فاصله داره یک کاندو بگیرم .این جایی که خونه گرفتم خیلی خوبه وبیشتر مراکز خرید رو میشه پیاده رقت مثل کاسکو-وال مارت و راس و.....یک هتل ارزن هم نزدیک خونم هست شاید در 500 متری برای کسانیکه می خوان اقامت کوتاه مدت داشته باشن یا اولش ماشین ندارند.برای کسانی هم که اقامت بلند مدت مثلا 6 ماهه می خوان همین جایی که خونه گرفتم میشه اجاره کرد قیمتش مناسبه .منطقه اش از نظر کلاس متوسطه رو به بالا و کاملا امنه .تازه با ارنج کانتی که بیشتر ایرانی ها انجا هستن نیم ساعت راهه .خلاصه برای کسانی که می خوان تازه شروع کنن بد نیست .تازه شهرداری و کتابخونه شهر کلاس های زبان خیلی ارزون داره مثلا من خودم یک کلاس زبان یک ماهه تابستونی رفتم 15 دلار ولی ترم پاییزش رو نمی دونم .تازه چون من بچه کوچیک دارم بعضی کلاس هاش بچه ام رو هم نگه می دارن ولی من هنوز ثبت نام نکردم باید اول اگوست ثبت نام کنم .
خلاصه غرض از مزاحمت اینکه در تمام طول پروسه لاتاری از اول تا اینجا خیلی از این سایت اطلاعات گرفتم و خودم رو مدیون تمام افرادی که به من اطلاعات دادن میدونم.برای همین تصمیم گرفتم این اطلاعات رو برای کسانی که هنوز نیومدن بدم تا شاید کمکی باشه .راستی انهایی که کسی رو تو آمریکا یا لس آنجلس و اطراف ندارند میتونن روی من حساب کنن .میتونم بیام فرودگاه دنبالشون و بیان نزدیک خونه من اگه کاری از دستم برامد انجام بدم .یا براشون هتل بگیرم هموون که نزدیک خونم هست یا تو گرفتن خونه کمکشون کنم یا در گرفتن گواهی نامه و....چون در حال حاضر بیکارم .لطفا اگه کسی کمک خواست پیغام خصوصی بذاره خوشحال میشم کمک کنم .شاید بتونم دینم رو ادا کنم .برای همه مهاجر ها آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .
سلام انديا جان.ميشه در مورد هزينه اون هتل بفرماييد؟ و امكاناتش؟ ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، HAZARA ، amir1345 ، mori5050 ، sadeghi897 ، aghaghia ، maryam218 ، Sepasttian ، HR.SHAHAB ، nasim ، HRSH

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط yashim - 2013-02-20 ساعت 17:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان