کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تقدیر از دوستان مهاجرسرا به خاطر انساندوستی
تشکر از شروع فکر مهاجرت تا گرفتن ویزا
1- دوست صمیمیم سعید که باعت شد من برم کلاس زبان و کلا دنیام عوض بشه از همون خیلی قدیم تصمیم گرفتم برم خارج سال 79
2- معلم های زبانم خاصه معلم اولم آقای میغانی و یکی دیگه اقای جلیلی که اولی باعث شد من تا اخر بخونم دومی باعث شد من اعتماد به نفس کامل برای اهداف بزرگ پیدا کنم
3- دوستم نیما (هم اطاقی و هم دانشگاهی) کارشناسی ارشد که بهم سایت خاص برای اپلای کردن رو معرفی کرد کلی چیز از اون سایت یاد گرفتم و کلی دوست پیدا کردم
4- یک دوست مجازی از همون سایت خاص برای اپلای کردن که به من لاتاری رو معرفی کردن ،خودشون از برنده های 2012 هستن، و اصرار کرد که من برای اولین بار پارسال ثبت نام کردم بعد از برنده شدن هم کلی راهنماییم کرد
5-بچه های تاپیک از هر دری سختی (غیر مهاجرتی) که مهربانانه عضو جدید رو می پذیرن و در طی این مدت کلی سئوالهای مهاجرتی پرسیدم
6- از بیات عزیز ، امیر مهاجر عزیز، افشین عزیز، مامان سایه و عمو سعید عزیز ، هستی بانو از بچه های پارسال و خیلی دیگه از بچه های فرم که جواب سئوالم دادن و روحیه می دادن و کنارم بودن یک دنیا سپاسگذارم باور کنید بخوام اسم ببرم خیلی زیاد هستن ، فایر دراگون ،روشا، ویکتور یوگو ، مهاجر 13 ، یو اس ای لاور ، عباس کاشان و این قسمت باید واقعا هر دفعه بیام اسم ها رو زیاد کنم ، مامان سپیده خودم ،محمد فضلی به خاطر اون فایل CSC....
همچنان نام ها می آیند، دکتر شیمای عزیز که صبورانه به سئوال های من پاسخ می دادند، اونقدر توی مهاجرسرا راحت بودم و هستم که با اینکه مادرم و خواهر پزشک هستن سئوال هام رو در تاپیک مرتبط با پزشک ها مطرح می کردم و یک دنیا خوشحال شدم وقتی خودشون و همسرشون ویزای یک ضرب گرفتن....
7-حجت عزیز به خاطری معرفی ازمون تخصصی رشته خودم در امریکا و در اختیار دادن منابع ازمون
8- پدرم و مادرم، که از نظر مادی و عاطفی کنارم بودن و هستن
9- روزبه عزیز و همسرشون که وقتی من اونجا بودم در مشکلاتم و در تفریح هام کلی کنارم بودن و باعث شدن اصلن احساس تنهایی نکنم، واسه کار من و بحث پایان خدمتم از تفریح خودشون زدن، واقعن هیچ جوری نمی شه تشکر واقعی کرد ، فوق العاده دوست داشتنی هستن و دلم واسشون تنگ شده
11- تمام بچه هایی که پیگیر خدمت من در فرم بودن خاصه سپید عزیز که دیدم در همه تاپیک ها قرمز گذاشته بود،یک دنیا از همه تون،ممنونم ، نمی دونید اون پست تنبیه و ...چقدر بهم روحیه می داد احساس می کردم تنها نیستم
11-خانواده شایان عزیز که یک دنیا لطف کردن و کارت پایان خدمت من رو آوردن در کمال امانت داری ، بسیار انسان دوست داشتنی ، خانواده دوست داشتنی و فرهیخته و متوازن ، هیچ وقت اون ساعتی که باهاشون در لابی هتل ددمان صحبت کردیم رو فراموش نمی کنم. من واقعا انسانیت آموختم .
12-یک عده ایرانی ها که اونجا بودن که انصافا کمک می کردن ،مخصوصن ایرانی هایی که در هتل روزبه بودن و هتل سیاو و ترکهای مهمان نواز ،امیدوارم روزی برسه که ادمها فقط به هم دیگه شادی هدیه کنن

قطعا جا افتاده داریم ، قطعا میام و اضافه می کنم اما بدون شک تنهایی امکان پذیر نبود با دیگران تبدیل شد به یک ویزای نیم ضرب

تو سرشار از احساساتی صادقی عزیز.
بعد از اینکه بیشتر شناختمت میخواستم تو یه فرصت اینو بگم. همینجا با اجازه‌ات مینویسم که جاودانه بشه:
تو یه آدم خاصی و نمونهٔ تو خیلی خیلی کمه. شاید هر کس تو طول زندگیش چند تا آدم خاص مثل تو بیشتر نبینه.
امیر مهاجر

13-14
دوستان عزیز می خواستم از یک کاربر گمنام و یک کاربر آشنا تشکر ویژه بکنم ،متخصص کشف کاربرای کم کار اما با معرفت شدم من ، دی
این دو تا کاربر لطف کردن هر کدوم رفتن سفر برای برادر من کتاب تهیه کردن، اول به ترتیبی که انجام شده می نویسم کاربر نااشنای ARSHIYA USA
لینک پروفایلش این هست ، خیلی بچه باحالی هست ایران بودم رفتم دیدمش کتاب هم گرفتم ، دمش گرم واقعا
http://mohajersara.com/user-39995.html
دوم هم USA lover معروف هستن که دستشون درد نکنه ، از طرف خودم و برادرم از هر دو کاربر تشکر ویژه می کنم امیدوارم منم بتونم مجازی و حقیقی به اشنا و غیر اشنا کمک کنم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مهم!!! توجه! توجه! - توسط honareirani - 2009-10-30 ساعت 00:03
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط rs232 - 2009-10-30 ساعت 01:32
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط usa.lover - 2009-10-30 ساعت 12:06
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط matrix - 2009-10-30 ساعت 12:22
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط indmehdi - 2009-10-30 ساعت 15:07
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط kavoshgarnet - 2009-10-30 ساعت 22:38
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط hvm - 2009-10-30 ساعت 23:35
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط soma - 2009-10-31 ساعت 00:45
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط m.memari - 2009-10-31 ساعت 15:45
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط shahram1347 - 2009-11-01 ساعت 13:18
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط amirsamira - 2009-11-01 ساعت 16:08
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط honareirani - 2009-11-01 ساعت 23:42
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط rs232 - 2009-11-02 ساعت 04:59
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط honareirani - 2009-11-02 ساعت 22:34
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط honareirani - 2009-11-04 ساعت 16:34
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط sousangerd - 2009-11-04 ساعت 17:01
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط rs232 - 2009-11-04 ساعت 22:42
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط lexington - 2009-11-04 ساعت 23:27
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط honareirani - 2009-11-04 ساعت 23:31
RE: مهم!!! توجه! توجه! - توسط ChairMan - 2009-11-06 ساعت 16:01
RE: تقدیر از دوستان مهاجرسرا به خاطر انساندوستی - توسط sadeghi897 - 2013-03-07 ساعت 01:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان