کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن فیلمسازها
(2013-03-10 ساعت 17:55)pejikhan نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 09:32)کوهنورد نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 00:31)pejikhan نوشته:  کوهنورد جان منم از آشناییت خوشحالم...هیچ اطلاعاتی از این شرکت های تابعه نداری؟؟؟؟ من فیلم کوتاه میسازم و در جشنواره های خارجی هم شرکت میکنم الآن 1 فیلم ساختم و دومیش را هم بعد عید میخواهم بسازم تا رزومه ام را پرتر کنم....میخواهم بدونم که چه کاری میتوانم بکنم و اینکه میانگین دستمزدها در رشته ما چند است؟
درودبرشما دوست عزیز . تمام اطلاعاتی که دارم براساس تحقیقات یکی از دوستانم هست که ساکن کالیفرنیاست و جستجویی که خودم تو منابع مختلف دارم انجام میدم . من تصمیم به مهاجرت به اونجا رو دارم . البته ابتدا دارم دوماه دیگه به یکی از کشورهای دوروبر میرم بعد از اونجا به آمریکا . نمیخوام ته دلت رو خالی کنم خانمم شغلش خیاطی هست و دوستم میگفت در آمد اون بیشتر از ما خواهد بود وپیشنهاد داد توی زیر مجموعه شغل خانمم و بااون کار کنم . ( میبینی تورو خدا فارغ التحصیل رشته فیلمسازیم به من میگه برو زیر مجموعه خیاطیSad )

فکر میکنم دوستتون یکم کم لطفی کرده نسبت به رشته ما...من تا جایی که میدونم این رشته جز پول ساز ترین رشته های کاری مخصوصا" در کالیفرنیاست!

من برای رشته خودم در سایت bankjobs.ca که برای کانادا هم هست برای شهر تورنتو دیدم که سالیانه بین 94000$ تا 104000$ دستمزد گذاشته بود!!حالا چطور تو کالیفرنیا و مخصوصا" جایی مثل هالیوود میگن کمه من نمیدونم!!!!؟
درود برشما . آقا این که عالیه . ولی فکر نمیکنید این درآمد رویایی برای افراد خیلی حرفه ای باشه. میدونید دوست من اختلاف کلاس فیلمسازی اونجا با اینور وحشتناکه اغلب طالب فیلمهای تجاری و پول سازن تا فیلمهای کم خرج و سبک هندی که تواین سالها تو کشورمون رایج شده .
پاسخ
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، pejikhan ، S@eed ، haman ، Iman13 ، aghil ، msar ، aristotel

پیام‌های این موضوع
انجمن فیلمسازها - توسط pejikhan - 2013-03-08 ساعت 13:39
RE: پیدا کردن کار در رشته فیلمسازی - توسط کوهنورد - 2013-03-10 ساعت 20:37
RE: انجمن فیلمسازها - توسط bijan9 - 2014-11-17 ساعت 16:59
RE: انجمن فیلمسازها - توسط nozadi.ir - 2015-07-14 ساعت 14:48
RE: انجمن فیلمسازها - توسط aristotel - 2017-04-21 ساعت 12:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان