کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2013-03-19 ساعت 04:32)sadeghi897 نوشته:  شما که بی خیال تافل شدید
می شه درمورد اون راه جادویی هم که در مورد پول در آوردن پیدا کردین بگین ، دی
آخه رشته منم نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی می بره برای بهره بری
من مدیریت خوندم و فکر کنم شما که آمریکا هستین بدونین که خیلی از آمریکایی ها مدیریت خوندن در حد لیسانس
فعلا که تافل سخت تر هم شده و لحجه های دیگه هم غیر از آمریکایی بهش اضافه شده از اولین همین ماه
من راستش دنبال ازمون نیستم، بیشتر دنبال انتخاب کردن یک راه منطقی و درست هستم
حالا می خواد مرتبط با درس باشه یا نه ، فکر کنم تجربه شماها خیلی به درد بخور
یک دنیا ممنونم
من بی خیال تافل شدم چون تصمیم گرفتم از صفر شروع کنم و در مقطع صفر خوشبختانه کسی از آدم تافل نمیخواد . البته الان از کاری که کرده ام بسیار راضیم چون از رشته ای که میخونم چیز زیادی نمیدونستم .
من و پول دراوردن ؟!! مزاح میفرمایید؟ من از وقتی که رفتم سمت هنر یک خرقه تکه پاره به تن کردم و درویش وار از نسیم فرح بخش اقیانوس ارتزاق میکنم . جادویی اگر هست در سنت پسندیده ازدواج و تلاشهای مستمر آقای شوهره که باعث شده تا الان زنده بمونم.
در مورد بازار کار مدیریت چیز زیادی نمیدونم فقط میدونم که هرکسی بلاخره راه خودش رو بعد از مهاجرت پیدا میکنه ،تا وقتی که در ایران هستید نمیتونید تصمیم قطعی برای زندگی بعد از مهاجرتتون بگیرید، اینقدر زندگی بعد از مهاجرت بالا و پایین داره که یکهو میبنید سراز جایی دراوردید که در مخیله تون نمیگنجید. تنها کاری که میتونید بکنید تقویت زبان انگلیسی و قوی کردن خودتون در رشتۀ احتمالیست که به صورت منطقی و با توجه به شرایط فعلی کشور مقصد نه به صورت رویایی امیدوارید در اون مشغول بشید .
اگه از من میخواید توصیه ای کنم که دنبال چه کار ورشته ای برید باید بگم که بسته به کشور و ایالت و شهر خیلی متفاوته که البته من هم نه دانشش رو دارم و نه اطلاعاتم اونقدر وسیعه.فقط با توجه به جایی که هستم و دیده هایم میتونم بگم بازار کار کامپیوتر در ایالت کلیفرنیا خیلی خوبه . اگه کسی به این ایالت میاد و از نظر هوش و پشتکار تواناییش رو داره یادگیری یک زبان برنامه نویسی در ایران میتونه کمک بزرگی در پیدا کردن کار باشه . در زمینه کامپیوتر هم اطلاعات تخصصیتر و جزییتر ازم نخواید که جوابش رو بلد نیستم Smile
موفق و پیروز باشید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، Saeedv13 ، ali234 ، apoornaki ، el333 ، sadeghi897 ، Sanna ، nooshshahnar ، moon_rose ، sumya ، nora ، Hedieh20 ، mhb161 ، MasMM ، pari pariaaa ، free pigeon ، mehrimom ، soheil1993

پیام‌های این موضوع
RE: امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من) - توسط rasarasa - 2013-03-20 ساعت 04:19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان