کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن فیلمسازها
(2013-03-16 ساعت 02:03)S@eed نوشته:  به نظر من باید واقع بین بود !
تا وقتی توی هالیوود افراد کار کشته و از همه مهمتر "بومی" وجود داره ، جایی برای ماها که توی فقر علمی و فرهنگی بزرگ شدیم نیست!
امیدوارم به کسی بر نخوره. حداقل خوده من میدونم با تمام تلاش شبانه روزی که برای یادگیری و بهتر کردن کارم کردم، ولی میدونم مثلاً با اونی که سابقه کار کردن توی گروه جلوه های ویژه فیلم Lord of the ring ُ داشته ، قابل مقایسه نیستم!
البته امید داشتن به پیشرفت خیلی خوبه ولی برای شروع باید به این فکر کنیم که از یه جای خیلی خیلی کوچیک شروع کنیم.

مثلاً پیشنهاد اون دوستمون (کوهنورد) خیلی خوب هست که یه جایی دور هم جمع بشیم و کارهای جشن رو انجام بدیم.
بعداً با بیشتر شدن تجربه و آشنائی با محیط، میتونیم آروم آروم برای کارهای بزرگتر حرکت کنیم...

من از همین الان آمادگیمو برای همکاری با جناب کوهنورد اعلام میکنم!
یکسری سوابق اندک هم در زمینه تصویر برداری و عکاسی پرتره دارم که میتونیم یکجائی قرار بزاریم و گپو گفتگویی بکنیم راجع بهش...

دوستان اول از همه چیز که سال نوی همگی شما مبارک!!

دوم اینکه من با شما کاملا" موافقم اندکی واقع بینی باعث میشه که مسیری درست را طی کنیم اما من میخواهم یک چیزی را هم بگم توی یکی دیگه از تاپیک ها یه آقایی یه همچین بحثی را راه انداخته بود..و میگفت که میخواهد بره آمریکا و اونجا کار فیلمسازی کنه!!

جالب اینجا بود که بعد از چند هفته از تاریخ شروع تاپیکش اون دوستمون هم رفت به آمریکا و هم در لوس آنجلس یه دفتر کوچیکه شخصی زده بود! اینا رو گفتم که بگم هدف داشتن و امیدوار بودن میتونه آدم را به همه جا برسونه...دیگه فکر به اینکه اونجا افراد خیلی حرفه اییند و یا بومی ها مهمترند فقط مارو دلسرد میکنه...

تا جایی که من میدونم افراد موفق مارکت ایرانی مثل داریوش خنجی،رضا بدیعی خدابیامرز، یا حتی همین بیژن طراح لباس های رییس جمهور آمریکا هرگز به غیر از هدفشون به چیز دیگری فکر نکردند و به همه چیز هم رسیدند..
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، S@eed ، haman ، nousai ، mah111 ، aghil ، حاجی واشنگتن ، bijan9 ، msar ، aristotel

پیام‌های این موضوع
انجمن فیلمسازها - توسط pejikhan - 2013-03-08 ساعت 13:39
RE: پیدا کردن کار در رشته فیلمسازی - توسط pejikhan - 2013-03-22 ساعت 13:10
RE: انجمن فیلمسازها - توسط bijan9 - 2014-11-17 ساعت 16:59
RE: انجمن فیلمسازها - توسط nozadi.ir - 2015-07-14 ساعت 14:48
RE: انجمن فیلمسازها - توسط aristotel - 2017-04-21 ساعت 12:51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان