کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در پر کردن جای ماه و روز در فرم های اولی ( پکیج اول )
من بعد از اینکه فرم هام رو فرستادم برای تایید به کی سی سی ایمیل فرستادم ، بالای ایمیل هم باید اسم و کیس نامبر و سال تولد باشه ، اونا هم جواب من رو دادن که همه چی ردیفه ، صبر کن کارنت بشی .

وقتی کارنت شدم ایمیل زدم که مصاحبه ام کی هست ، پاکت دوم برام نیومده ، گفتن اطلاعاتت رو تصحیح کن تا به ایمیل جواب بدیم ، منم که دقیقا اطلاعات رو مثل ایمیل قبلی نوشته بودم ، زنگ زدم ، گفت که تاریخ تولدت مَچ نیست ، برو پرینتی که از فرم آن لاین داری پیدا کن ، اون رو که پیدا کردم ، دیدم بلهههه سال تولد اشتباه بود ، ولی اونا جواب ایمیل ِ اول ِ من رو داده بودن !!! ( یعنی ده ماه من سر ِ کار بودم )

گفتم چی کار کنم ، گفت به سفارت محلی ایمیل بزن ، منم ایمیل زدم ، اونا هم گفتن برای جلوگیری از اینکه هر فرد چند تا فرم پر کنه احتمال داره ویزا نگیری ولی تصمیم قطعی رو مسئول ِ مصاحبه می گیره ، در صورتی که مسئول مصاحبه به من گفت چند سالته ، تا جواب دادم گفت ولی اینجا فرق داره ، بعدم برگه قرمز

امید که ، توی اون 10 ماه تقریبا 100% بود ، چونکه من همه موارد رو کامل داشتم ، کی سی سی هم گفته بود مشکلی نیست ، ولی دو هفته ی آخر ، بعد از جواب سفارت ... می دونستم ممکنه نشه ، منم خیلی هزینه کرده بودم تا اون موقع ، دیگه هزینه ی مصاحبه و آزمایش ها زیاد مهم نبود .
تشکر کنندگان: jMaster ، philter

پیام‌های این موضوع
RE: اشتباه در پر کردن جای ماه و روز در فرم های اولی - توسط darksun146 - 2008-09-13 ساعت 11:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان