کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
(2013-04-14 ساعت 12:39)mehrnoush1449 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من و همسرم 2 ماه پیش وارد آمریکا شدیم و تنها به دلیل اینکه آشنایی در لس آنجلس داشتیم ،به آنجا رفتیم،(اشتباهی که به دوستان توصیه می کنم هرگز مرتکب نشوند).
به نظر من مخارج زندگی در ایالت کالیفرنیا برای دوستانی که به تازگی وارد آمریکا می شوند بالا است و حداقل برای زوج جوان بدون بچه حداقل بین 1500 تا 2000 دلار در ماه، باید حتماً با خود داشته باشند.
وضعیت کار اصلاً خوب نبوده و حداقل باید به فکر 6 تا 7 ماه بیکاری باشید که توانایی براوردن مخارج بدون داشتن شغل را داشته باشید.
دوستانی که با پیشینه ذهنی در شروع زندگی وکار، از طریق انجام کارهای ساده و معمولی قصد آمدن به این ایالت را دارند ،به نظر من حتی مشغول شدن به چنین کارهایی نیز به شدت سخت است و دلیل آن هم سکونت به شدت زیاد و اکثریت افراد آمریکای جنوبی است که علاوه بر زبان انگلیسی ،به زبان اسپانیایی نیز تسلط کامل دارند و حتی خود آمریکایی های آنجا نیز معتقدند که این افراد به دلیل دو زبانه بودنشان همیشه در استخدام دارای اولویت می باشند.
زندگی در این ایالت بدون داشتن ماشین به شدت سخت و تا حدود زیادی غیر ممکن می باشد.به خصوص دوستانی که قصد دارند که دوره آموزشی خاصی را فراگیرند و یا به دنبال کار بگردند.
اجاره سوئیت از 850 دلار در ماه کمتر نیست.
از نظر من ایالت کالیفرنیا برای دوستانی که با توشه مالی متوسط و کم به آمریکا مهاجرت می نمایند مناسب نمی باشد.

سلام ودرود
این 1500 تا 2000 دلار که گفتین با در نظر گرفتن کرایه خانه است؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، behfaza

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط amir2013 - 2013-04-16 ساعت 01:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان