کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا
نوید جان تا جایی که من متوجه شدم فقط گروه خونی مطرح نیست. دی ان ای شما رو چک میکنند و در صورت سازگاری ژن های خاص میتونه پیوند انجام بشه. ممکنه 10 میلیون نفر هم چک کنند اما اونی که میخوان نباشه، اما بیشترین امید از طرف مردمی هستش که در گروه نژادی و قومی شخص بیمار هستش، برای همین انتظار دارند که مردم ایران این لطف رو بکنند. اما نکته جالب اینجاست که نوید جان تا حالا مواردی دیده شده که طرف فقط تحت تاثیر جو و اخبار ثبت نام کرده و یا بخاطر یکی از دوستاش که به پیوند احتیاج داشته ثبت نام کرده و با پیدا شدن شخصی که با این اهدا کننده مچ میشده طرف به خاطر اینکه نمیشناختش کنسل کرده.
خلاصه که نوید جان آدمیزاد موجود غریبیه تا موقعی که توی مشکل نیافته نمیتونه واقعا همدردی کنه و معمولا 90% فقط میگه ، میفهمم میفهمم، یا درکت میکنم.....
یکی از اقوام ما هم به همین بیماری مبتلاست، اون هم دانشجو هستش و متاسفانه طبق گفته دکترها بیشتر از چند سال دوام نمیاره. با این روش که احتیاجی هم به عمل نداره واقعا دیگه ..... اگه بیخیال بشیم.
مسخره تر از اونهایی که ثبت نام میکنند و بعد از پیدا شدن مچ پشیمون میشن این کسایی هستند که با اهدای اعضای بدن قبل از دفن مخالفند و 1000 تا دلیل ..... میارند.
درهر صورت نوید جان همینی که 1000 نفر هم ثبت نام کنند خیلیه...
وافعا با امضای صدرا جان حال کردم. یاد بگیر نوید Big Grin

و البته از دوستان دکتر که در این انجمن هستند ممنون میشیم اگر اطلاعات کاملتری از مچ شدن رو در اختیار ما بگذارند.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، Behinaz ، یه مهاجر ، ZZR ، yek_mosafer ، usa ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا - توسط Parslottery - 2009-12-26 ساعت 11:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان