کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا
(2009-12-29 ساعت 20:49)summery_armin نوشته:  Parslottery جان اونجایی که میشه عضو شد و برای پیوند مغز استخوان داوطلب شد کجاست؟
در ضمن چرا مشکل این خانم اینقدر اهمیت پیدا کرده؟ البته قصدم از این سوال اینه که می خوام بدونم آیا کسان دیگه ای هم هستن که احتیاج به این پیوند داشته باشند و اگه هستن چطور میشه بهشون کمک کرد؟

با سلام

دوست عزیز والا این جایی که بنده خدمتتون عرض کردم مربوط به کسانی هستش که در کانادا اقامت دارند، در صورت تمایل میتونید به این لینک مراجعه کنید و اطلاعات آخر صفحه رو مطالعه کنید.

حقیقت برای اون دسته از دوستانی که ایران هستند دقیقا نمیدونم کجا باید تشریف ببرند اگر صدرا جان بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

برای سوال دومتون هم باید عرض کنم که خیر فقط این خانم نیستند که مهم شده اند. بقیه هموطنانی که به این بیماری مبتلا هستند میتونند به سازمان های مربوطه مراجعه کنند تا اطلاعات آنها به عنوان یک درخواست کننده ثبت بشه، این اطلاعات به صورت شبکه در اختیار دیگر شعب قرار میگیره، به محض پیدا شدن یک مورد سازگار با بیمار سازمان توسط سیستم باخبر خواهد شد.
اگر برای مثال در سیستان بلوچستان هم موردی سازگار داوطلب بشه و شخص بیمار در تهران باشه سازمان باخبر خواهد شد.
مطمنا تمامی این تلاش ها فقط بخاطر مونا گرامی نیست، تمامی کسانی که منتظر این پیوند هستند و در این سازمان ها اطلاعاتشون ثبت شده چشمشون منتظر ثبت نام یک مورد سازگار هستش. اما هر از چند گاهی کسانی که شرایط وخیمتری دارند را برای یادآوری ضرورت کمک من و شما در تلویزیون و ... نشون میدند.

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ChairMan ، Ali Sepehr ، maryamjay ، maryam89 ، honareirani ، yek_mosafer ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: تقاضای کمک مونا زارعی از هموطنان مقیم آمریکا - توسط Parslottery - 2009-12-30 ساعت 10:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان