کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش روند گیاه خواری ، به صورت روزانه ( سهامی عام )
Smile 
با درود
دوستان عزیز قصد دارم در این تاپیک گزارش روند گیاه خوار شدن خودم رو بنویسم این کار به چند دلیل انجام میشه
1- ایجاد انگیزه مضاعف
2- دریافت نظرات و انتقادات و همفکری دوستان
3- از اونجا که من مجردم و مستقل زندگی میکنم فکر میکنم نیاز مبرمی به کمک دوستان گیاه خوار در زمینه طبخ انواع غذاهای گیاهی دارم
4- به وجود آمدن منبع عملی برای روند گیاه خوار شدن که شاید در آینده تجربه خوبی باشه برای کسانی که دوست دارن این کار رو شروع کنند
در ضمن دوستان مطمئن باشید که قطعا تمام واقعیت رو میگم حالا هر چی که باشه
از دیروز بعد از ظهر شروع کنیم
بعد از مراجعه به اطاقم یه نیمرو درست کردم و صبح هم چای و پنیر و پسته خوردم
البته تا حالاش که سخت نبود چون راستش اگه گیاه خواری رو هنوزم شروع نکرده بودم فکر میکنم برنامه غذلییم جز این نبود
فقط یه مقدار سوسیس و کالواس تو یخچال داشتم که دیشب غذای لذیذی شد برای خانم گربه که فکر کنم با بچه هاش کلی دعام کردن
حالا هم که موقع نهار شده و من نهار رو معمولا از یه رستوران سفارش میدم که برام میارن میخوام کلم پولو سفارش کنم
ولی فکر کنم روزای بعد با مشکل مواجه شم چون غذاهایی که بدون گوشت باشن خیلی کمه مخصوصا وقتی بیشتر وقتا بخوای بیرون از خونه غذا بخوری
البته تو این مرحله من فقط گوشت قرمز و مرغ و کلا پرنده ها رو تحریم میکنم و تا وقتی که آبزیان دریایی رو دارم فکر میکنم دستم بازتر باشه

ادامه دارد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، shahram1347 ، Jav3 ، persian_viper ، ASALI ، msar ، inanna

پیام‌های این موضوع
گزارش روند گیاه خواری ، به صورت روزانه ( سهامی عام ) - توسط looloo - 2010-01-12 ساعت 13:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان